Arama

Crysis 3 hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Mayıs 2013 Gösterim: 5.318 Cevap: 12
seçkin - avatarı
seçkin
Ziyaretçi
25 Nisan 2009       Mesaj #1
seçkin - avatarı
Ziyaretçi
craysıs 3çıkıyormu ayrıac fyckry 2 çok berbat eskisini arattı yenisi nezaman çıkar
EN İYİ CEVABI UnknowN verdi
Yeni oyun çok daha gerçeksi savaş atmosferi ile geliyor bu sefer bionic çağda insanlarla robotların savaşına tanık olacağız oyun bionic çağda gelişiyor. Daha oyun geliştiriliyor yani 3.oyunun çıkış tarihi 2010 yılı içinde planlanıyor.
Sponsorlu Bağlantılar
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
26 Nisan 2009       Mesaj #2
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Yeni oyun çok daha gerçeksi savaş atmosferi ile geliyor bu sefer bionic çağda insanlarla robotların savaşına tanık olacağız oyun bionic çağda gelişiyor. Daha oyun geliştiriliyor yani 3.oyunun çıkış tarihi 2010 yılı içinde planlanıyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
crysis2 cok kolaydı bitirdim 3 ün cıkmasını sabırsızlıkla beklıom
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım Crysis 2 cıkıyor.Crysis Warhead 1 in yaması gibi birşey idi.Yani Adanın diğer tarafındaki gelişen olayların içinde idik.Crysis 2 New York'ta geçiyor.CryEngine 3 İle buluşuyor.Crysis Warhead oynayan bilgisayarlar çalıştırabilecek çünkü oyunun her eve girmesini istiyorlar.Tıpkı Modern Warfare 2 deki gibi...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar crysis oyununu oynayan varsa yardımcı olsun 2.bölüm nasıl geçiliyo buluşma noktasına birtürlü varamıyorum .buluşma yerini ağacın tepesinde gösteriyo.yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür edrim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yenisi gelior
bu sefer şehirde insanla robotların savaşına tanık olacağız
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben crysis oyununu aldım pc markası casper atı ekran kartı 3gb ram 1gb ekran kartım var ama oyunu oynarken high yaptığım zaman kasarak oyunuo ala low yaptığımda hızlı pc min ozellikleride iyi ama lowda oynuyorum lütfen yardım Msn Sad
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2011       Mesaj #8
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba ben crysis oyununu aldım pc markası casper atı ekran kartı 3gb ram 1gb ekran kartım var ama oyunu oynarken high yaptığım zaman kasarak oyunuo ala low yaptığımda hızlı pc min ozellikleride iyi ama lowda oynuyorum lütfen yardım Msn Sad

1 GB ekran kartı demekle olmuyor. Markası, modeli, özellikleri nedir? İyisi var kötüsü var Msn Happy 2.0 Opel Vectra ile 2.0 Honda S2000'den aynı performansı beklemiceksin(Çok uçuk örnek oldu Msn Grin)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Nisan 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar crysis warhead 2 olmuo sadece yama gibi asıl 2 olan crysis 2 dir daha demin bitirdim süper bir oyun bide 3 ün çıkacağını duydum hayırlısıyla bklioruz :d
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2010 da çıkan crysis2 idi şimdi 3 ü bekliyoruz ama belli değil ne zaman çıkacağı