Arama

Kronik Ürtiker hastalığı hakkında yardımcı olur musunuz? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ocak 2015 Gösterim: 28.845 Cevap: 34
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 22 şubatta ürtiker oldum şuan 15 mart yani 3 hafta oldu hala devam ediyor k.....e adlı a....s adlı antihistaminik kullanıyorum saatini saptırmadan ama hala geçmedi bu kroniğe doğru yavaş yavaş ilerliyor galiba.vücudumda başka yerlerde çıkıyo 3 gün içinde kayboluyo ve sonra başka yerde bidaha çıkıyo.eskiden çıkan yerde bidaha çıkmıyodu. şimdi çıkan yerlerde noktalar halinde gene çıkmıyo başladı lütfen yardım edin ya lütfen bu illetten kurtulma yolu yokmu.
Sponsorlu Bağlantılar
recepun003 - avatarı
recepun003
Ziyaretçi
20 Mart 2010       Mesaj #22
recepun003 - avatarı
Ziyaretçi
slm..kronik ürtikerciler.Bende 8 yıldır çekiyorum bu hastalıgı.tıp fakültesinde yaptırmadığım test kalmadı.Bir sonuç alamadım doğruyu söylemek gerekirse..sürekli kulandığım bir ilacım var ama ismin burada veremem herhalde..ama çok iyi geliyor..ALLAH ŞİFA VERSİN..Bircok hastalıktan zor emin olun....bunla yaşamaya alıştım artık..tşk ederim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BENDE 1 YILDIR VAR PİSİKLOJİM BOZULDUU Msn Sad( KİME GİTTİM OLMADI NEORAL KULLANDIM Bİ SÜRE GEÇTİ VE GENE BŞALADI ŞİMDİ DERMAN İÇİN GEZİYOM AMA Bİ ÇARE BULAMADIM ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN
Misafir1 - avatarı
Misafir1
Ziyaretçi
26 Nisan 2010       Mesaj #24
Misafir1 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba,
bende ürtiker problemi ile uğraşmaktayım. acaba bahsettiğiniz doktorun adını ve hangi üniversitede görev yaptığını öğrenebilir miyim? yıllardaır belirli aralıklarla bu sorun ile uğraşmaktayım. şu an gene kabarmaya başladım. bu yüzden konusunda uzmna bir doktor arıyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar öncelikle hepinize geçmiş olsun. bu kronik ürtiker hastalığını tedavi eden ya da düzgün sonuç alan arkadaşlar hangi hastaneye gittiğini söylerlerse sevinirim çünkü bizim gitmediğimiz hastane yaptırmadığımız test kalmadı lütfen sadece hastane ismi yeterli hepinize geçmiş olsun tekrardan
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Slm 5yıldır ürtikerim kullanmadıgım ilaç kalmadı
bitkisel ilaçlarda aldım sonuç vermedi.tavsiyelerini bekliyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Nolur biri bunun kesin çözümü bulup beni bu illetten kurtarsın.Ne zaman koşsam,diyaloğa girsem her tarafım kızarıp kabarıyor iğrenç bi hal alıyorum.
Böyle yaşamaktansa kendimi öldürmeyi tercih edicem sanırım.Daha fazla rezil rüsva olmak istemiyorum.Lütfen kesin çözüm içeren birini veya bi tedavi türünü yazın.Tam geçti diyorum tekrar başlıyor.Arkadaş çevremide etkiliyor.Gerçekten çıldırmak üzereyim.Hatta bunları yazarken sinirden titriyorum.Nolur biriniz bi çözüm yolu önersin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben iki yıldır bu ürtiker illetiyle boğuşuyorum gitmediğim doktor kullanmadığım antihistaminik kalmadı deri testi kan testi şu test bu test derken hiç bişeyden fayda görmedim en sonunda bir damla kanla yapılan yorktest yaptırdım allah bin kere razı olsun buğday, çavdar, maya ,ayçekirdeği ,acı biber, dereotu, kişniş, kimyon, inek sütüne intoleransım olduğunu öğrendim ve bu gıdaları almadığım zaman kaşıntım kabartım yok inanmıyodum ama bazı yiyecekler normal allerji testlerinde çıkmıyor şimdi rahatım bu derdi bildiğim için benimle aynı dertten muzdarip arkadaşlara gerçekten tavsiye ediyorum Allah herkese şifa versin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
URTİKER HASTALIĞI TEDAVİSİ İÇİN ÖNCE DAHİLİYE SONRASINDA İNTANİYE DOKTORLARINA MUAYENE OLUN İNTANİYE DOKTORU ALERJİNİN HANGİ ORGANDAN GELDİĞİNİ TAHLİLLER SONUCU TESPİT EDER DAHA SONRA GEREKLİ İLAÇLARI YAZABİLİRLER...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2014       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben cok kucukken yakalndım bu hastalıga ınanmıcaksın ama bır oturusta 1 kıloya yakın fındık yedım ve hastanelık oldum ozamnlar 7 yasındaydım ve her yaz boyunca 1 kere kurdesen oluyordum ve ıgne olmadanda gecmıyordu 12 yasıma kadar boyle devam ettı ve bır gun babaannem oldu koye gıttık koydede oldum ne doktor var ne araba koyun buyunu cagırdılar benı kıllı cuvala yarırıp bebek gıbı salladılar ustumu soyup resmen ıgne gıbıydı heruerıme battı ve sabah koyun ayazında 3 tur attırdılar o soguk havayı cıgerlerıme cektım ve o gun bugundur hıc olmadım suan 30 yasındayım tıbbın onune kımse gecemez ama koca karı ılacıda ıse yaradı dogrusu