Arama

Google'ı açtığımda hata vermesinin nedeni ne olabilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Ocak 2014 Gösterim: 8.997 Cevap: 8
ZİYARETÇİ - avatarı
ZİYARETÇİ
Ziyaretçi
2 Mayıs 2009       Mesaj #1
ZİYARETÇİ - avatarı
Ziyaretçi
GOOGLE AÇTIGIMDA NEDEN GOOGLE ERROR FOR BİDDEN YAZIYOR LÜTFEN YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ
EN İYİ CEVABI buz perisi verdi
"Hata!"

Sponsorlu Bağlantılar

Bir web sayfası beklenmedik bir şekilde çökerse, sayfayı yeniden yükleyebilirsiniz. Her ziyaret ettiğiniz sayfada "Hata!" iletisini görüyorsanız, aşağıdaki çözümleri deneyin:

Virüsten koruma ve güvenlik duvarı uygulamalarınızı denetleyin

Symantec Endpoint Protection gibi bazı virüsten koruma veya güvenlik duvarı uygulamaları, Google Chrome'un düzgün bir şekilde çalışmasına engel olabilir. Bilgisayarınızdaki bu tür uygulamaların hataya neden olup olmadığını, söz konusu uygulamaları geçici olarak kapatarak test edebilirsiniz. Ardından Google Chrome'u tekrar açmayı deneyin. Tarayıcıyı açabiliyorsanız, virüsten koruma veya güvenlik duvarı ayarlarınızda Google Chrome için bir istisna oluşturmanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra uygulamaları tekrar etkinleştirebilirsiniz.

Kullanıcıların bildirdiği çakışan uygulamalar aşağıdakileri içerir:

Spyware Doctor
Comodo güvenlik duvarı
McAfee Enterprise
McAfee Virus Scan
Uzantılarınızı kontrol edin

Soruna belirli bir uzantının neden olup olmadığını görmek için uzantılarınızı tek tek devre dışı bırakmayı deneyin.

Tarayıcı araç çubuğunda İngiliz anahtarı simgesini tıklayın.
Araçlar'ı seçin.
Uzantılar'ı seçin.
Uzantılar sayfasında, geçici olarak kaldırmak istediğiniz uzantı için Devre dışı bırak'ı tıklayın.
Devre dışı bırakılan uzantıları yeniden etkinleştirmek için istediğiniz zaman uzantılar listenize gidebilirsiniz. Yeniden etkinleştirdiğiniz uzantıları kullanmak için sayfayı yenilemeniz gerekebilir. Uzantılarınızı yönetme konusunda daha fazla bilgi edinin.

Kötü amaçlı yazılım olup olmadığını kontrol edin

Bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımları kontrol etmek için AVG virüsten koruma yazılımının (yalnızca İngilizce) en son sürümünü kullanın. Bilgisayarınızdan kötü amaçlı yazılımları kaldırma konusunda daha fazla bilgi edinin .

Yeni bir kullanıcı profili oluşturun

Tarayıcı "Hata!" iletisini görüntülemeye devam ediyorsa kullanıcı profilinizde sorun olabilir.

Yeni bir kullanıcı profili oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyin:

Chrome'dan Çık.
"Varsayılan" klasörünü bulun. Genellikle şu konumlarda bulunur:
Windows

Windows XP: %USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\
Windows Vista ve Windows 7: %LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\
Mac OS X: ~/Library/Application Support/Google/Chrome/Default

Linux: ~/.config/google-chrome/Default

Klasörü "Yedek varsayılan" olarak yeniden adlandırın.
Chrome'u yeniden başlatın.
Yeni bir kullanıcı profili oluşturmayla ilgili daha fazla bilgi edinin.

Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
İP ayarlarınızı değiştiriniz. yada bir süre bekleyip tekrar deneyiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Emre Reis - avatarı
Emre Reis
Ziyaretçi
29 Kasım 2010       Mesaj #3
Emre Reis - avatarı
Ziyaretçi
adszyf0

Uploaded with ImageShack.us

Bu sorunu nasıl çözebilirim ???
Emre Reis - avatarı
Emre Reis
Ziyaretçi
28 Ocak 2012       Mesaj #4
Emre Reis - avatarı
Ziyaretçi
bu sorunu kimse bulamadımı arkadaşlar Msn Sad
buz perisi - avatarı
buz perisi
VIP Lethe
28 Ocak 2012       Mesaj #5
buz perisi - avatarı
VIP Lethe
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
"Hata!"

Bir web sayfası beklenmedik bir şekilde çökerse, sayfayı yeniden yükleyebilirsiniz. Her ziyaret ettiğiniz sayfada "Hata!" iletisini görüyorsanız, aşağıdaki çözümleri deneyin:

Virüsten koruma ve güvenlik duvarı uygulamalarınızı denetleyin

Symantec Endpoint Protection gibi bazı virüsten koruma veya güvenlik duvarı uygulamaları, Google Chrome'un düzgün bir şekilde çalışmasına engel olabilir. Bilgisayarınızdaki bu tür uygulamaların hataya neden olup olmadığını, söz konusu uygulamaları geçici olarak kapatarak test edebilirsiniz. Ardından Google Chrome'u tekrar açmayı deneyin. Tarayıcıyı açabiliyorsanız, virüsten koruma veya güvenlik duvarı ayarlarınızda Google Chrome için bir istisna oluşturmanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra uygulamaları tekrar etkinleştirebilirsiniz.

Kullanıcıların bildirdiği çakışan uygulamalar aşağıdakileri içerir:

Spyware Doctor
Comodo güvenlik duvarı
McAfee Enterprise
McAfee Virus Scan
Uzantılarınızı kontrol edin

Soruna belirli bir uzantının neden olup olmadığını görmek için uzantılarınızı tek tek devre dışı bırakmayı deneyin.

Tarayıcı araç çubuğunda İngiliz anahtarı simgesini tıklayın.
Araçlar'ı seçin.
Uzantılar'ı seçin.
Uzantılar sayfasında, geçici olarak kaldırmak istediğiniz uzantı için Devre dışı bırak'ı tıklayın.
Devre dışı bırakılan uzantıları yeniden etkinleştirmek için istediğiniz zaman uzantılar listenize gidebilirsiniz. Yeniden etkinleştirdiğiniz uzantıları kullanmak için sayfayı yenilemeniz gerekebilir. Uzantılarınızı yönetme konusunda daha fazla bilgi edinin.

Kötü amaçlı yazılım olup olmadığını kontrol edin

Bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımları kontrol etmek için AVG virüsten koruma yazılımının (yalnızca İngilizce) en son sürümünü kullanın. Bilgisayarınızdan kötü amaçlı yazılımları kaldırma konusunda daha fazla bilgi edinin .

Yeni bir kullanıcı profili oluşturun

Tarayıcı "Hata!" iletisini görüntülemeye devam ediyorsa kullanıcı profilinizde sorun olabilir.

Yeni bir kullanıcı profili oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyin:

Chrome'dan Çık.
"Varsayılan" klasörünü bulun. Genellikle şu konumlarda bulunur:
Windows

Windows XP: %USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\
Windows Vista ve Windows 7: %LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\
Mac OS X: ~/Library/Application Support/Google/Chrome/Default

Linux: ~/.config/google-chrome/Default

Klasörü "Yedek varsayılan" olarak yeniden adlandırın.
Chrome'u yeniden başlatın.
Yeni bir kullanıcı profili oluşturmayla ilgili daha fazla bilgi edinin.
In science we trust.
buz perisi - avatarı
buz perisi
VIP Lethe
28 Ocak 2012       Mesaj #6
buz perisi - avatarı
VIP Lethe
daha fazla bilgi icin bu siteyi ziyaret ediniz:
"Hata!" - Google Chrome Yardım
In science we trust.
Tanrı Misafiri - avatarı
Tanrı Misafiri
Ziyaretçi
19 Ağustos 2012       Mesaj #7
Tanrı Misafiri - avatarı
Ziyaretçi
Bendeki sorun farklı.Bazen bazı sayfaları açmak istediğimde HATA veriyor ve açılmıyor.Karşıma şöyle bir yazı çıkıyor.Mesela gitmek istediğim sitenin adı şöyle olsa www. vvv.com olsa GOOGLE cHROME WWW. www. com sitesine bağlanamadı diyor.Bunun nedeni nedir lütfen söyleyin ? Msn Sad((
Sekhmet - avatarı
Sekhmet
Ziyaretçi
23 Kasım 2013       Mesaj #8
Sekhmet - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim fakat ben genede yazayım. Her google chrome'u açtığımda yani bir süre geziniyorum. Sonra kendi kendine http://rvzr-a.akamaihd.net/sd/wrap-0.01.html?u=http%3A%2F%2Fwww.adcash.com%2Fscript%2Fpop_packcpm.php%3Fk%3D529069aebffda580806.1135108%26h%3D2d6b9ad3451fbd22ad2e0f2aa51375ab322d3c11%26id%3D0%26ban%3D580806%26r%3D195299%26ref%3Dh%26data%3D%26subid%3D diye bir adres açılıyor. Ve bu hep oluyor yardım ederseniz çok sevinirim Msn Happy
ahmet19300 - avatarı
ahmet19300
Ziyaretçi
21 Ocak 2014       Mesaj #9
ahmet19300 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce internette bir dosya ararken yanlış bir şey indirip ona tıkladım ve ondan sonra tarayıcılarımın ana sayfaları google.com.tr yerine googel.com.tr diye bir sayfa oldu ve ne yaparsam yapıyım değiştiremedim birkaç gün. en sonunda internette bu konuyu araştırırken bir çözüm buldum ancak sadece internet explorer içindi bu çözüm ve bu sayede explorer ana sayfamı tekrar google.com.tr yaptım ancak chrome için bir çözüm bulamadım.uzun süre uğraştım ve hala düzeltemedim bilgisayarımı YAC - MAB ve Eset NOD32 gibi virüs programlarıyla defalarca tarattım fakat bu illetten kurtulamadım.chrome nin ana sayfasını değiştirdigimde herzaman geri eski haline geliyordu.baya bi uğraştıktan sonra bidaha değiştirmeyi denedim busefer değişti sanırım fakat chromeye tıkladıgımda açılıp hemen geri kapanıyor lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden herkese teşekkürler Msn Sad