Arama

Hafıza kartına koyduğum şifreyi unuttum nasıl iptal edebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Temmuz 2009 Gösterim: 9.301 Cevap: 6
kullanıcı adım - avatarı
kullanıcı adım
Ziyaretçi
5 Mayıs 2009       Mesaj #1
kullanıcı adım - avatarı
Ziyaretçi
hafıza kartına şifre koydum ve şifreyi unuttum şifreyi iptal etmek için ne yapmalıyım
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Telefonumuzda seleq, file Explorer türü bir program yoksa onu yüklüyoruz,

Sponsorlu Bağlantılar
var ise şu adımları takip ediyoruz: ilk olarak Seleq vb. programa giriyoruz, oradan: C:\system klasörüne erişiyoruz ve nu klasörün içindeki ‘mmcstore’ adlı dosyanın üzerine gelip ;
options > file > rename seçeneğine ulaşıp dosyanın adının sonuna ‘.txt’ (tırnak işaretleri yok)ekliyoruz yani dosyamızın adı artık ‘mmcstore.txt’ oluyor.

Sonra tekrar dosyanın üzerine geliyoruz ve open ile dosyayı açıyoruz. Açılan dosyanın en sonundaki kelime veya rakam hafıza kartımızın şifresi.

Kaynak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar
var ise şu adımları takip ediyoruz: ilk olarak Seleq vb. programa giriyoruz, oradan: C:\system klasörüne erişiyoruz ve nu klasörün içindeki ‘mmcstore’ adlı dosyanın üzerine gelip ;
options > file > rename seçeneğine ulaşıp dosyanın adının sonuna ‘.txt’ (tırnak işaretleri yok)ekliyoruz yani dosyamızın adı artık ‘mmcstore.txt’ oluyor.

Sonra tekrar dosyanın üzerine geliyoruz ve open ile dosyayı açıyoruz. Açılan dosyanın en sonundaki kelime veya rakam hafıza kartımızın şifresi.

Kaynak
T_walkeR - avatarı
T_walkeR
Ziyaretçi
8 Mayıs 2009       Mesaj #3
T_walkeR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
AngelFRANTIX adlı kullanıcıdan alıntı

Bende Yok...nereden indire bilirim ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Kaynak

indirmek için tıklayınız.
SeleQ.zip
agosis - avatarı
agosis
Ziyaretçi
13 Mayıs 2009       Mesaj #5
agosis - avatarı
Ziyaretçi
hafıza kartına konulan şifte nasıl çözülür
T_walkeR - avatarı
T_walkeR
Ziyaretçi
13 Mayıs 2009       Mesaj #6
T_walkeR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Kaynak

Alıntı
T_walkeR adlı kullanıcıdan alıntı

Bende Yok...nereden indire bilirim ?

Alıntı

indirmek için tıklayınız.
SeleQ.zip

Alıntı
agosis adlı kullanıcıdan alıntı

hafıza kartına konulan şifte nasıl çözülür

Yukardakileri inceleyiniz...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hafıza kartına koyulan şifreyi çözdükten sonra tekrar aynı duruma gelmemek için UnLockMe programını kullanmanı tavsiye ederim.

screenshot3br6mo9

bu program sadece aşağıdaki telefon modellerinde çalışır. telefona yüklüyorsunuz ve seçenek kısmından unlock' u seçiyorsunuz. telefon size unuttuğunuz güvenlik kodunu veriyor. diğer yöntemler master code' u verirken, bu program direk olarak unuttuğunuz güvenlik kodunu veriyor. boxing

ÇALIŞAN MODELLER:

Nokia: 3230 / 6260 / 7610 / 6600 / 6620 / 6630 / 6670 / 6680 / 6681 / 6682 / n70 / n90

Panasonic: X700 / X800

Samsung: SGH-D720 / SGH-D730

İNDİRMEK İÇİN TIKLA