Arama

Vista'dan Xp'ye tekrar nasıl dönebilirim?

Güncelleme: 16 Mayıs 2009 Gösterim: 1.327 Cevap: 3
wakyuz - avatarı
wakyuz
Ziyaretçi
15 Mayıs 2009       Mesaj #1
wakyuz - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar xp den vistaya döndüm..Fakat çoğu driverlarım vistayı desteklemediği için ve pc bir hayli yavasladgı için xp ye dönücektim..Cd yi taktım fakat su uyarıyı aldım.

Sponsorlu Bağlantılar
adszith

Acil yardım istiyorum arkadaslar suan online ım umarım yardımcı olabilirsiniz teşekkürler.
tehlik3 - avatarı
tehlik3
Ziyaretçi
16 Mayıs 2009       Mesaj #2
tehlik3 - avatarı
Ziyaretçi
ilk önce bilgisayarın vista olduğunu için yani XP den daha iyi olduğu için çok kolay olmayacak.. ilk önce bütün VİSTA dosyalarını silmelisi bilgisayarından . daha sonra bilgisayarına XP CD si ile format atmalısın.. AMA BIOS içinde değişiklil yapıp açılış komutunu CD/DVD sürücüye ayarlamalsın..
Sponsorlu Bağlantılar
bebeto - avatarı
bebeto
Ziyaretçi
16 Mayıs 2009       Mesaj #3
bebeto - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
wakyuz adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar xp den vistaya döndüm..Fakat çoğu driverlarım vistayı desteklemediği için ve pc bir hayli yavasladgı için xp ye dönücektim..Cd yi taktım fakat su uyarıyı aldım.

adszith

Acil yardım istiyorum arkadaslar suan online ım umarım yardımcı olabilirsiniz teşekkürler.

Kullandigin bilgisayarin seri ve modelini söyle sana gerekli driverleri sunayim elinde yoksa eger. : ) daha sonra format atip kurtulursun ..
ivedikci - avatarı
ivedikci
Ziyaretçi
16 Mayıs 2009       Mesaj #4
ivedikci - avatarı
Ziyaretçi
windows 7 yükle daha iyi Microsoft Corporation a gir download yap VİSTA DAN XP DAN DAHA İYİ amam en az 4 GB ram lağzım .. Msn Grin 1.73 , 1 GB ramli bilgisayar ile kullanıyorum acayip ...
türkce dil paketide var elimdde.. istersen gönderirim