Arama

Gizli denetçi nasıl olunur?

Güncelleme: 9 Mart 2010 Gösterim: 5.334 Cevap: 5
krh - avatarı
krh
Ziyaretçi
16 Mayıs 2009       Mesaj #1
krh - avatarı
Ziyaretçi
bende gizli denetci olmak istiyorum. bunun için ne yapmam gerekli teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
krh adlı kullanıcıdan alıntı

dediniğiniz gizli denetçiyi bulamadım.Sanırım gizli Müşteri olarak ta geçiyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
krh adlı kullanıcıdan alıntı

Gizli müşteri veya daha doğru bir tanımla gizli denetçi, özellikle özel sektörde müşteriye doğrudan hizmet veren çok şubeli firma şubelerine sıradan bir müşteri olarak girerek hizmet kalitesini değerlendiren görevli. Gizli denetçiler denetledikleri birimde firmanın öngördüğü düzeyde hizmet verilip ...

Gizli müşteri veya daha doğru bir tanımla gizli denetçi, özellikle özel sektörde müşteriye doğrudan hizmet veren çok şubeli firma şubelerine sıradan bir müşteri olarak girerek hizmet kalitesini değerlendiren görevli. Gizli denetçiler denetledikleri birimde firmanın öngördüğü düzeyde hizmet verilip verilmediğini, müşteri ile ilgilenilip ilgilenilmediğini araştırarak durumu bağlı bulundukları merkeze raporlarlar. Bazı durumlarda gizli denetçiler bağlı bulundukları firmalarla direk değilde taşaron araştırma şirketleri ile çalıştıkları için farkında olmadan rakip ticari kuruluşlarının müşteri hizmet yapısı hakkında rakip firmaya bildirim raporu sunduklarından habersizlerdir! Teknik olarak bazı durumlarda hukuki olarak bu durumun tanımı sanayi casusluğu olarak tanımlanır.Kategori:Meslekler Kategori:Casusluk Kategori:İletişim

kaynak

istediginiz bilgiyi bulamadim ama bunu buldum umarim isinize yarar...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Gizli müşteri veya daha doğru bir tanımla gizli denetçi, özellikle özel sektörde müşteriye doğrudan hizmet veren çok şubeli firma şubelerine sıradan bir müşteri olarak girerek hizmet kalitesini değerlendiren görevli. Gizli denetçiler denetledikleri birimde firmanın öngördüğü düzeyde hizmet verilip verilmediğini, müşteri ile ilgilenilip ilgilenilmediğini araştırarak durumu bağlı bulundukları merkeze raporlarlar. Bazı durumlarda gizli denetçiler bağlı bulundukları firmalarla direk değilde taşaron araştırma şirketleri ile çalıştıkları için farkında olmadan rakip ticari kuruluşlarının müşteri hizmet yapısı hakkında rakip firmaya bildirim raporu sunduklarından habersizlerdir! Teknik olarak bazı durumlarda hukuki olarak bu durumun tanımı sanayi casusluğu olarak tanımlanır.Kategori:Meslekler Kategori:Casusluk Kategori:İletişim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

gizli musteri olmak istiyorum

bılgı ıstıyorum
dogukanbaba - avatarı
dogukanbaba
Ziyaretçi
9 Mart 2010       Mesaj #6
dogukanbaba - avatarı
Ziyaretçi
icon1 Gizli müşteri Nedir? Ne iş Yapar?
Gizli müşteri veya daha doğru bir tanımla gizli denetçi, özellikle özel sektörde müşteriye doğrudan hizmet veren çok şubeli firma şubelerine sıradan bir müşteri olarak girerek hizmet kalitesini değerlendiren görevli.

Gizli denetçiler denetledikleri birimde firmanın öngördüğü düzeyde hizmet verilip verilmediğini, müşteri ile ilgilenilip ilgilenilmediğini araştırarak durumu bağlı bulundukları merkeze raporlarlar.

Bazı durumlarda gizli denetçiler bağlı bulundukları firmalarla direk değilde taşaron araştırma şirketleri ile çalıştıkları için farkında olmadan rakip ticari kuruluşlarının müşteri hizmet yapısı hakkında rakip firmaya bildirim raporu sunduklarında habersizlerdir. !

teknik olarak bazı durumlarda hukuki olarak bu durumun tanımı sanayi casusluğu olarak tanımlanır