Arama

Windows Live Messenger yükleyemiyorum, yardımcı olabilir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Kasım 2012 Gösterim: 23.645 Cevap: 12
KaRDaNaDaM - avatarı
KaRDaNaDaM
Ziyaretçi
30 Mayıs 2009       Mesaj #1
KaRDaNaDaM - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar

Ben windows live messenger programını yükleyemiyorum yüklemeye kalktığımda bu programlar zaten sizde var uyarısı veriyor ve yüklemiyor, daha düşük versiyon olan 8.5'i yüklemeye kalktığımda da bilgisayarınızda bu sürümden daha yeni bir sürüm zaten bulunmaktadır uyarısı veriyor,fakat ben denetim masamdan windows live messengerla alakalı herşeyi sildim ayrıca program files'da da windows lice dsyasını sildim.Yani bilgisayarımda Windows live'la ilgili hiçbişey göremiyorum ama yüklemeye kalkınca zaten var uyarısı alıyorum yükleyemiyorum. bu konuda yardım ve önerilerinizi bekliyorum kolay gelsin.
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Sistem geri yükleme yaparak mevcut MSN'i siliniz ve
zip Windows.Live.Messenger.14.0.8064.206.zip yükleyiniz
Sponsorlu Bağlantılar

Ya da
inceleyiniz:

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
30 Mayıs 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Sistem geri yükleme yaparak mevcut MSN'i siliniz ve
zip Windows.Live.Messenger.14.0.8064.206.zip yükleyiniz
Sponsorlu Bağlantılar

Ya da
inceleyiniz:

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SELAM ARKADAŞLAR MSN YÜKLEYEMİYORUM ŞU HATAYI VERİYOR LÜTFEN CEVAP VERİN OnCatalogResult:0x804000b
hasip_01_51 - avatarı
hasip_01_51
Ziyaretçi
9 Kasım 2009       Mesaj #4
hasip_01_51 - avatarı
Ziyaretçi
meraba bnm problemim msn 9 la ilgili.msni açamayınca yeni sürümü indir falan dedi indirdim 'wlsetup-custom' diye bişi indi tıklıyorum kurmak için yükleyici hazırlanıyor diyor bi müddet sonra kapanıyo o proğram kuramadım bi türlü.. bu msn 9 kendini C yemi kuruyor bnm c çok az bi yere sahip format atarken G diye yeni bi bölüm açmıştım ona kurdum windowsu c de hiç yer yok nasıl bunu d ye kurcam y6ada nasıl msn 9 u kurabilirm yardımınız için saolun...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn yükleyemiyorum denetim masasından kaldırdım ama tekrar yüklüyorum yarı yüklüyor tamamlandı diyor ekranda msn yok sadece windows var lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarıma msn yükleyemiyorum
nedeni ne acama teşekkürler
reverdy - avatarı
reverdy
Ziyaretçi
5 Şubat 2010       Mesaj #7
reverdy - avatarı
Ziyaretçi
Evet arkadaşlar sıyırmak üzereyim ve yardımınıza ihtiyacım var.
Öncelikle işletim sistemim windows 7 x64 ve windows live messenger'ı silip tekrar yüklemeye çalışıyorum.
Ancak silme işlemini doğru dürüst program ekle kaldır aracılığı ile yapamadım ve regeditten olsun C'den olsun windows live messenger ile ilgili ne varsa silmeye çalıştım.
Sonra tekrardan windows live messenger yüklemeye çalıştığımda ise şöyle bir hata karşıma çıkıyor
4lh82v

gördüğünüz gibi bu hatayı alıyorum . Msni kaldırmak için zap messenger'ı denedim fakat hiç bir tepki vermedi program , diğer bir program olan wlm unistaller'ı kullanmaya çalıştığımda da wlm not found dedi çünkü programın çalışma mantığı regeditte windows messenger kaydını bulup silme üzerine kurulu ve bende products içinde windows messenger kodunu aradım ama öyle bir kod olmadığını farkettim ne yazık ki ? ben nasıl yükleyebilirim bu messenger'ı bilgisayarıma , yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlarr umarım sesimi duyan biri çıkar Msn Confused format attım ve tekrar messenger yüklemeye çalışıyorum fakat sürekli rahatlıkla yüklediğim messenger bugun %50 de kalıyor 2 saat geçti sadece %52 oldu nedenini anlamadım lütfen yardımcı olurmusunuz Msn ConfusedMsn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
reverdy kardeş bendede aynı hatayı verdi çözüm bulabildin mi .bir keresinde bana service pack 2 yi yükle dedi acaba kaçak olduğundan mı bu uyarıyı veriyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende windows 7 kullanıyorum fadedliver arkadaşın koyduğu linki indirdim ama bilgisayar bu zipi tanıyamadı ve yükleme di lütfen yardımmmmmm!!!!!!!!!!!!