Arama

MSN bandwidth sorunu için ne önerirsiniz?

Güncelleme: 1 Haziran 2009 Gösterim: 1.452 Cevap: 5
xlenonz - avatarı
xlenonz
Ziyaretçi
31 Mayıs 2009       Mesaj #1
xlenonz - avatarı
Ziyaretçi
merhaba,

Sponsorlu Bağlantılar
kişi listem çok fazla olduğundan ( 750 listede , 1600 den fazla izinli kişi ) msn 9.0 sürekli bandwidth harcıyor ( 2-3kb /s ) laptop dan msn e gprs ile bağlanıyorum ve haliyle kotayı çok çabuk dolduruyor.

windows messenger 5.1 kullandım gayet düzgün çalışıyor ancak çoklu windows messenger açılmıyor.

bu konuda ne gibi çözüm önerirsiniz?

Msn Sad
Son düzenleyen fadedliver; 31 Mayıs 2009 21:55
Rapcisair - avatarı
Rapcisair
Ziyaretçi
31 Mayıs 2009       Mesaj #2
Rapcisair - avatarı
Ziyaretçi
banada lzm ??
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okadar kişi eklenmesi zaten adil değil. Microsoftta biliyorki kimsenin 750 kişi listesi olamaz. Önünüze geleni ekliyorsunuz. Genelde yeni msnle tanışanlar bu tür şeyleri yapıyorlar.

Size tavsiyem konuşmadığınız tanımadığınız kişileri silin ekleyin. Bunun çözümü olduğunu sanmıyorum. 100 kişiyle kolay iletişim sağlarsınız ama 1000 kişi internetinize ağır gelir.

Messenger 5.1 de göz kırpmaları my space alanları kişisel bilgiler barındırmadığından çabuk iletişim kuruyo. Ama 8 ve üstünde my space kişisel bilgiler anlık iletiler nickler gibi durumlar söz konusu olduğundan daha çok kaynak istiyor.
xlenonz - avatarı
xlenonz
Ziyaretçi
31 Mayıs 2009       Mesaj #4
xlenonz - avatarı
Ziyaretçi
başka çözüm bulamadım, şuan zaten kişi listemi temizliyorum.
tüm İzinli listemi görebileceğim program varmı?
sitedeki listmanager ve msnlist de bu özellikler yok. başka programda bulamadım.

ayrıca windows messenger gibi az özellikli (iletilerim gitsin yeterli, smiley bile önemsiz) ve çoklu açılan en düşük versiyon msn hangisi? siz hangisini önerirsiniz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eski messenger kullanmak pek güzel değil. Kullanırım diyosun windowsun klasik messenger proğramını tercih edebilirsin.

Sana tavsiyem 300 ü geçme. Zaten önüne geleni eklemek boş iş zaman geçtikçe anlarsın demek istediğimiMsn Grin
xlenonz - avatarı
xlenonz
Ziyaretçi
1 Haziran 2009       Mesaj #6
xlenonz - avatarı
Ziyaretçi
msn 7.5 kullanıyorum yamalarınıda yaptım sorun kalmadı Msn Happy