Arama

Red Alert 3 oyununda dil sorunu nasıl çözülür?

Güncelleme: 20 Aralık 2015 Gösterim: 19.676 Cevap: 9
Dimdik - avatarı
Dimdik
Ziyaretçi
1 Haziran 2009       Mesaj #1
Dimdik - avatarı
Ziyaretçi
Red Alert 3 oyununu satın aldım. Oyunu yüklemeye çalışırken daha Autorun çalıştığında "Please install at least one language pack" uyarısı aldım. Autorun açılmadığı için oyunu yükleyip oynayamıyorum. Lütfen yardım edin >_<
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
1 Haziran 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Arkadaşlar sorunu kafayı çalıştırarak basit bir yöntemle çözdüm. Kurulu oyununuzu kaldırmadan da problemi çözebilirsiniz. Oyunun rip klasörünün içinde (Daha oyunu kurmadığınız veri dosyalarının içinde) 3 tane registration dosyası var adları; ra3.reg, lng.reg ve key.reg İşte problem bu 3 dosyadan kaynaklanıyor kurulum aşamasında bu dosyalar kurulamadı diyor o yüzden oyunu kurduktan sonra bu dosyaları rip klasöründen masaüstüne kopyalayın ve oyunun kurulumu tamamlandıktan sonra (daha önce kurduysanız gerek yok tekrar kurmaya) bu dosyaları tek tek çalıştırın ve kurulum sırasında yüklenemeyen reg dosyalarının kurulduğunu göreceksiniz. Artık oyunumuz çalışıyor. Diğer fix ayarları zaten anlatılıyor her yerde iyi oynamalar

Umarım işinize yarar.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Autron ile değilde Cd içine girip direk setup deneyin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER UMARIM İŞE YARAR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
red alert3 arkadaşlar 2 ci bölümde binayı yıkıyorum ama oyunu kaybetin diyor binayı ele gecirmek istesemde iceri kimse giremiyoru takıldım kaldım bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar C&C Red Alert 3 oyunun orjinalini aldım bunu kendi bilgisayarıma kurdum.Ama diğer bilgisayarlara kuramıyorum.Cd gözüküyor ama Autorun bastığımda açılmıyor sorun windows'ta ve XP'de böyle.Lütfen Yardım!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Windows vista demek istemiştim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Temmuz 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ilk önce şunu bir düşünsenize aynı sournu yaşayanların ya daha sonra bu sorun çıkmışsa bende red alert 3 ün ek paketini yükleyince ek paket çalıştı kendisi açılmadı bide bunu düşünün ayrıca ya adamda kurma cd si yada iso su part ı falan yoksa ne biliyonuz o yüzden o tür konularda cevap yazın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2015       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben oyunu abımın pc sınden aldım usb ile calısan bır bılgısayardan almama rağmen neden calısmadı onda calısıyor bende bu pls at least ... hatasını verıyor ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2015       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum oyun dil hatası veriyor flash ile aldı oyunu ama bir türlü çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.