Arama

Esrarı vücudumdan atmak için ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Ocak 2011 Gösterim: 13.865 Cevap: 3
cannnnnn - avatarı
cannnnnn
Ziyaretçi
2 Haziran 2009       Mesaj #1
cannnnnn - avatarı
Ziyaretçi
esrarı vucudumdan atmak ıcın ne yapmalıyım???
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Spor yapmanın faydalı olduğunu söyleyen bir çok rivayet var, metobolizma hızlanır ve vücuttan atılma hızı artar...
Alıntı

Alınan esrarın miktarı , kalitesi, alınma süresi ve kişisel faktörler göz önünde bulundurulduğunda esrarın atılım süresi değişmekle beraber, kronik kullanıcılarda esrar metabolitlerinin idrarda 2-3 hf lık süre diliminde tespit edilebildiği, kan da ise bu sürenin daha kısa olduğu , (ortalama 3 gün içinde) tıbben bilinmektedir,ayrıca tırnak ve de saç örneğinden tespit edilebilir, bunun tespit edilebilme süresi çok daha uzundur. Yine ortalama en az 6 ay öncesi kullanımı tespit edilebilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
2 Haziran 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Spor yapmanın faydalı olduğunu söyleyen bir çok rivayet var, metobolizma hızlanır ve vücuttan atılma hızı artar...
Alıntı

Alınan esrarın miktarı , kalitesi, alınma süresi ve kişisel faktörler göz önünde bulundurulduğunda esrarın atılım süresi değişmekle beraber, kronik kullanıcılarda esrar metabolitlerinin idrarda 2-3 hf lık süre diliminde tespit edilebildiği, kan da ise bu sürenin daha kısa olduğu , (ortalama 3 gün içinde) tıbben bilinmektedir,ayrıca tırnak ve de saç örneğinden tespit edilebilir, bunun tespit edilebilme süresi çok daha uzundur. Yine ortalama en az 6 ay öncesi kullanımı tespit edilebilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 3 sene esrar madesı kulandım kalıtesı ıse ıyıydı esrara basladım ve 1 sene sonra saclarımda seyreklesme olustu ve hızla kılo kaybı olustu bunlarla beraber iştahsızlık uykusuzlukta geldı sonra bı raktım 1 bucuk sene dır ıcmıom ama hala bu saydıgım sorunlar bende mevcut bunlardan kurtulmak ıcın ne yapmalıyım??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 3 sene esrar maddesı kullandım 1 sene kulandıktan sonra saclarımda seyreklesme hızlı bı sekılde kılo kaybı uykusuzluk iştahsızlık basladı esrar madesını bırakalım 1 bucuk sene oldu ve hala bu saydıgım sorunlar devam etmekte bunları nasıl veya neyle tadavı olur ???