Arama

Laptop'ta bazı klavye tuşları çalışmıyor, yardımcı olur musunuz? - Sayfa 6

Güncelleme: 10 Ekim 2015 Gösterim: 153.947 Cevap: 85
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2012       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim de bilgisayarımın markası Casper klavyemde ise d, z ve h tuşları basmıyor. Ve klavyemde "Num Lock" tuşu yok. Bu nedenle dediklerinizi uygulayamıyorum. Lütfen yardım edin. Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
14 Eylül 2012       Mesaj #52
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
Size en basit ve kesin çözümü söyleyeyim. Usb girişli bir klavye alın. Benimde laptopum var ve birkaç tuş yok. Ona yeni klavye filan aradım laptop klavyesi olmuyormuş. Ancak kasayı değiştirirseniz. Yada teknik servise gönderirseniz ki bunlar bayağı para istiyor onun yerine az bir miktara bir klavye almış olursunuz. Bir düşünün derim
Sponsorlu Bağlantılar
murat_1907 - avatarı
murat_1907
Ziyaretçi
14 Eylül 2012       Mesaj #53
murat_1907 - avatarı
Ziyaretçi
Çok kolay tamirciye götür o yaparrr...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2012       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bro kardesim aynı sorun bendede var. Klaveyenin laptop ile bağlanma yeri ile bir kontrol yapmayı düşünüyorum. Benimkide hp pavilion dv 6ooo
murat_1907 - avatarı
murat_1907
Ziyaretçi
19 Eylül 2012       Mesaj #55
murat_1907 - avatarı
Ziyaretçi
Bak arkadaşım sn en iyisi bilgisayarcıya götür o gerekli olanı yaparrr....
hrkN - avatarı
hrkN
Ziyaretçi
19 Eylül 2012       Mesaj #56
hrkN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
delalim21 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar leptop ıma format attım daha sonra eksik olan driverleri yükledim ama fn tusu f2 den f5 e kadr işlem görmüyor sizce nasıl cözebilirm bu sorunu cıkmadım işin içinde..Msn Confused

Bu sorunu format attığımda bende yaşamıştım.

Bilgisayarın markasının sitesinde gerekli driverleri kurun
Bilgisayarı yeniden başlatın sorunun ortadan kalkması gerekiyor.

Kalmazsa;

Driver'i yükleyin.
Bilgisayarım > Sağ Tuş > Aygıt Yöneticisi > Kurduğunuz Driveri kaldırıp tekrar buradan kurun.
Bilgisayarı yeniden başlatın.
Sorun kalkmış olması gerekiyor.

Sorun Devam Ederse ; Eğer Bilgisayarı ilk aldığınız halde ki işletim sistemi dışında bir işletim sistemi ile format attıysanız işletim sistemi bilgisayarın kendi sistemi olarak ayarlanmış demektir. Bilgisayarın garantisi devam ediyorsa garantisine gönderin sıkıntı çekmeden,veya yakında ki bir teknik servise ***** bios ayarlarını yapıp sorunu halledecektir.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Msn Sarcastic

Alıntı

kardeş bende de Acer Aspire 5943g modeli var ve CAPS LOCK, S, D, G, H, M tuşLarı çaLışmıyor. Bir zaman sonra geri çaLışmaya başLıyor. Sonra geri kendi kendine gidiyor. donanım haberde de bu problemden bahsedenler var. sen bu sorunu nasıL haLLEttin. Acer teknik servis kadar LAnet bir servis yok. göndersem kesin çözüm üreteceklerini sanmıyorum. senden fikir aLmak istedim.

Sorun işlemsel tuşlarla ilgili bir sorun var servise göndermek istemiyorsanız yakında ki bir teknik servise gösterip halledebilirsiniz. Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2012       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
olmaması lazım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2012       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar klavyede 1234789 çalışmıyor sadece 5 6 tuşları çalışıyor sebebeni nedir bilen birisi lütfen söylersen çok memnun olurum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2012       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnm pc dede aynı sorun var çözüm bulabilen varmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2012       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADASLAR BENİMDE BAZI TUSLAR BASMIYOR NEYAPMAK GEREKİYOR YARDIMCI OLUN BİRAZ ARKADASLAR ?YOKSA SİNİRDEN LAPTOPU DUVARA CARPICAM VALLAHİ