Arama

Mozilla'nın çökme sebebi ne olabilir?

Güncelleme: 21 Mayıs 2010 Gösterim: 4.604 Cevap: 4
marketimm - avatarı
marketimm
Ziyaretçi
16 Haziran 2009       Mesaj #1
marketimm - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarım kafayı yedi bazı sitelere girmiyo bazı larına ise girdikten kısa bi süre sonra mozille firefok çökmenin habercisi diyip siteyi kapatıyo ayrıca en önemlisi msn me giremiyorum ve hiçbi msn ya de girmiyo yardımcı olursanız sevinirim ayrıca ben amatörüm pekde bilgisayardan anlamam
Sponsorlu Bağlantılar
marketimm - avatarı
marketimm
Ziyaretçi
16 Haziran 2009       Mesaj #2
marketimm - avatarı
Ziyaretçi
mozillanın çökme sebebi ne olabilir ve nasıl geri kazanabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
16 Haziran 2009       Mesaj #3
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
marketimm adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayarım kafayı yedi bazı sitelere girmiyo bazı larına ise girdikten kısa bi süre sonra mozille firefok çökmenin habercisi diyip siteyi kapatıyo ayrıca en önemlisi msn me giremiyorum ve hiçbi msn ya de girmiyo yardımcı olursanız sevinirim ayrıca ben amatörüm pekde bilgisayardan anlamam

Alıntı
marketimm adlı kullanıcıdan alıntı

mozillanın çökme sebebi ne olabilir ve nasıl geri kazanabilirim

Mozilla tam olarak hangi sebeble çöküyor bunu ben de bilmiyorum, muhtemelen sistemde bazı çakışmalardan kaynaklanıyor olabilir. Çoğunlukla da kendisini güncelledikten sonra ortaya çıkan bir sorun. IE ile bir arada çalıştırılması da PC'ye epey bir yük bindiriyor.
Mozilla çökme penceresi geldiğinde rapor gönder seçeneğini tıklayın. Bir süre sonra bu uyarı penceresi kapanır. Ardından Mozilla'yı yeniden başlatın. Gelen pencereden "oturumu kurtarın" veya "yeni oturum açın" seçeneklerinden size uygun olanı seçin. Program yeniden başlayacaktır.
MSN ile ilgili yaşadığınız sorunu da daha ayrıntılı olarak verirseniz yardımcı olmaya çalışırız. Örneğin aldığınız hata nedir, bu hatanın kodu, vb. gibi.
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

mozilla çökme sorunu

mozilla neden çöker
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mayıs 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mozilla kullanıyorum, ayrıca msn kullanıcısıyım. benim sorunumda msn ile ilgili, gelen kutusuna basınca mozilla çöküyor fakat giden kutusu, taslaklar vb lerine girdiğimde ise mozilla çökmüyor yani sadece gelen kutusuna tıkladığımda mozilla çöküyor bu nedenlede gelen kutusundaki mail lerimi okuyamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim...