Arama

Google'da girilen yerler nerelerde kaydoluyor? - Sayfa 2

Güncelleme: 27 Nisan 2013 Gösterim: 44.513 Cevap: 15
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm usta ben şimdi iş yerindeyim leptoptan internete giriyorum girdiğm siteler adresler sohbetsitleri tavla oyunlar yüklenen oyunlar girdiğim yerleri bilgisayarda gizli yerde tutuluyormuş acaba bu zmaan kadar girdiğim tü yerleri nasıl silebilirim gizli dosyada duruyormu bunlar internet seçeneğini biliyorum başka gizli yerde tutuluyormu vede nasıl sile bilirim bunları yardımcı olursanız sevinirim.internete giilen sitelerin adresleri olsun erotik siteler olsun oyunlar olsun bunları nasıl silebilirim.acil yardımcı olurmusunuz
Sponsorlu Bağlantılar
Bete - avatarı
Bete
Ziyaretçi
5 Eylül 2010       Mesaj #12
Bete - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm usta ben şimdi iş yerindeyim leptoptan internete giriyorum girdiğm siteler adresler sohbetsitleri tavla oyunlar yüklenen oyunlar girdiğim yerleri bilgisayarda gizli yerde tutuluyormuş acaba bu zmaan kadar girdiğim tü yerleri nasıl silebilirim gizli dosyada duruyormu bunlar internet seçeneğini biliyorum başka gizli yerde tutuluyormu vede nasıl sile bilirim bunları yardımcı olursanız sevinirim.internete giilen sitelerin adresleri olsun erotik siteler olsun oyunlar olsun bunları nasıl silebilirim.acil yardımcı olurmusunuz

Eğer yukarıda anlatılanları yaptığınızda zaten silmiş oluyorsunuz ama işyeri bilgisayara takip için ayrı bir program kurmuş ise(keyloger tarzı) buna yapabileceğiniz birşey yok(yani varda benim tarifimle yapabileceğin birşey değil.anlamak gerekiyor.)
Sponsorlu Bağlantılar
HandSome - avatarı
HandSome
Ziyaretçi
5 Eylül 2010       Mesaj #13
HandSome - avatarı
Ziyaretçi
Advanced SystemCare adlı programla , gizliliği,çöp dosyalarını,casus yazılımları vs. tek tuşla silebilirsiniz. İndirmek için Tıklayınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2013       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Rower adlı kullanıcıdan alıntı

İnternet Explorer için Araçlar>internet seçenekleri 20 Günlük Geçmişi sil butonuna tıklayıp silebilirsiniz.

İE 7 ve 8 sürümlerinde Araçlar>internet seçenekleri>Sil>Tümüni sil diyerek bütün göz atma geçmişini silebilirsiniz.

ben silmek değil sadece bakmak istiyorum nerelere girilmiş diye çünkü içinde benim ödevlerim için hatırlayamadığım bi site var bulmam gerek lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2013       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
broken* adlı kullanıcıdan alıntı

İnternete girdikleriniz şurada koydolur...Sırayı takip ederek bulun....

Başlat---Ayarlar---Denetim Masası---Ağ ve İnternet Bağlantıları---İnternet Seçenekleri---Ayarlar(genel deki)---Dosya Görüntüle......

Bu kadar buyrun....

başlat ta araçlar seçeneği yok bide ilerde sonrasında araçlar(genelde) yazmışsınız o ne?? öyle bişe de bulamadımMsn Sad((((((
casten - avatarı
casten
Ziyaretçi
27 Nisan 2013       Mesaj #16
casten - avatarı
Ziyaretçi
geçmişte tüm tarama verilerini temizle de siliniyor bu kadar önemli değilMsn GrinMsn Happy