Arama

Outlook Express 6 mail gönderme hatasının nedeni nedir?

Güncelleme: 11 Temmuz 2011 Gösterim: 13.553 Cevap: 11
ugursan - avatarı
ugursan
Ziyaretçi
21 Haziran 2009       Mesaj #1
ugursan - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar is mailim oldugu icin cok onemli format attim ama gene duzeltemedim mailler geliyor ama cevaplarim gitmiyor pop3 mailim var soyle
hatta kodu 0x800ccc0e
Sponsorlu Bağlantılar

butun islemleri yaptim,sunucu kimlik dogrulamasida ok ama olmuyor formata cozemedi lutfen bir el atin suna ustalarim yoksa isler yatacak yazan var ama cevap gitmiyor..avast kullaniyorum devre disi biraktim ama gene duzelmedi..
Simdiden yardimlariniz icin cok tessekur ederim...Msn Cry
Son düzenleyen BrookLyn; 21 Haziran 2009 15:48
ugursan - avatarı
ugursan
Ziyaretçi
21 Haziran 2009       Mesaj #2
ugursan - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar yokmu yardim edecek kimse bu sorunla ilgili bana Msn Confused
Sponsorlu Bağlantılar
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2009       Mesaj #3
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
ugursan adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar is mailim oldugu icin cok onemli format attim ama gene duzeltemedim mailler geliyor ama cevaplarim gitmiyor pop3 mailim var soyle
hatta kodu 0x800ccc0e

ezop@cappadocia-ugursan.com

butun islemleri yaptim,sunucu kimlik dogrulamasida ok ama olmuyor formata cozemedi lutfen bir el atin suna ustalarim yoksa isler yatacak yazan var ama cevap gitmiyor..avast kullaniyorum devre disi biraktim ama gene duzelmedi..
Simdiden yardimlariniz icin cok tessekur ederim...Msn Cry

Alıntı
ugursan adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar yokmu yardim edecek kimse bu sorunla ilgili bana Msn Confused

Probleminizin kaynağı bir Firewall yada başka bir güvenlik yazılımı.

Bilgisayarınız bir şirket içi kullanım bilgisayarıysa, güvenlik amaçlı, sistem yöneticiniz 25 ve 110 nolu portları kapatmış olabilir.

Kişisel bilgisayarınızda bu sorunu yaşıyorsanız, herhangi bir Firewall (güvenlik duvarı) yada Internet güvenlik yazılımı çalışmadığından emin olun. Bilgisayarınız şuanda posta almak için kullanılan 110 nolu portu kullanamıyor.
ugursan - avatarı
ugursan
Ziyaretçi
21 Haziran 2009       Mesaj #4
ugursan - avatarı
Ziyaretçi
onu nasil kullaniriz arkadas bir acarsan cok ikrama gecer bu port 110 nolu portlar nerden acilir bir yol gostersen nasil ikrama gecer..
simdiden ilginize cok tessekurler...
Marspluton - avatarı
Marspluton
Ziyaretçi
26 Temmuz 2009       Mesaj #5
Marspluton - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba msn plus yüklediğimden beri msn çalışıyor ama (office outlook) 'u başlatamıyorum. Tekrar yükleyin diye bir ileti alıyorum. Yüklemeye çalışsamda yüklenmiyor. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
26 Temmuz 2009       Mesaj #6
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Marspluton adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba msn plus yüklediğimden beri msn çalışıyor ama (office outlook) 'u başlatamıyorum. Tekrar yükleyin diye bir ileti alıyorum. Yüklemeye çalışsamda yüklenmiyor. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Bağlantıda belirtilen çözümü denediniz mi?
Outlook Kullanarak Hotmail Hesabını Görüntüleyenler...
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
ceydasima - avatarı
ceydasima
Ziyaretçi
20 Ağustos 2009       Mesaj #7
ceydasima - avatarı
Ziyaretçi
bende aynı sorunla karşılaştım şirket mailimden posta alıyordum atamıyordum araştırmalarım sonucu 25 nolu portun kapatılmış yerine 587 nolu portun açılmış olduğunu öğrendim şimdi sorunsuz bir şekilde çalışıyorum

hesaplar>posta hesabınız üzerindeyken>özellikler>Gelişmiş >giden posta smtp yerine 587 yazın outlooku kapatıp açın göndereceğinize eminim
ayrıca sunucular kısmından hesabınızın şu şekilde ayarlanmış olduğundan emin olun
hesaplar>posta hesabınız >özellikler>sunucular>sunucum kimlik doğrulaması gerektiriyor işaretlenecek >yanındaki ayarlar tıklanır>gelen posta sunucumla aynı ayarları kullan işaretlenir.

hadi kolay gelsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ceydasima adlı kullanıcıdan alıntı

bende aynı sorunla karşılaştım şirket mailimden posta alıyordum atamıyordum araştırmalarım sonucu 25 nolu portun kapatılmış yerine 587 nolu portun açılmış olduğunu öğrendim şimdi sorunsuz bir şekilde çalışıyorum

hesaplar>posta hesabınız üzerindeyken>özellikler>Gelişmiş >giden posta smtp yerine 587 yazın outlooku kapatıp açın göndereceğinize eminim
ayrıca sunucular kısmından hesabınızın şu şekilde ayarlanmış olduğundan emin olun
hesaplar>posta hesabınız >özellikler>sunucular>sunucum kimlik doğrulaması gerektiriyor işaretlenecek >yanındaki ayarlar tıklanır>gelen posta sunucumla aynı ayarları kullan işaretlenir.

hadi kolay gelsin

Hay Allah razı olsun senden, yaklasik 1 saattir internette sorunun çözümünü arıyorum hiçbir yerde senin şu anlattığın basit çözümü bulamadım. Portu 587 yapınca sorun çözüldü..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Bağlantıda belirtilen çözümü denediniz mi?
Outlook Kullanarak Hotmail Hesabını Görüntüleyenler...

çok teşekkür ederimm yaa çok uğraştım ama çözememiştim 587 yarınca düzeldi çok sağollll
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

0x800ccc0e outlook

MAİLLER GELİYOR AMA BEN GÖNDEREMİYORUM NE KABLOYLA NEDE WİRELESSTE 25 VE 587 İKİSİDE İŞE YARAMIYOR YUVA HATASI 10060. HATA NUMARASI 0X800CCC0E LÜTFEN ACİL YARDIM