Arama

Sevdiğim kişinin beni sevdiğinden nasıl emin olabilirim? - Sayfa 2

Güncelleme: 5 Gün Önce Gösterim: 32.631 Cevap: 66
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ona onu sevdiğimi söylemek istiyorum bir kız olarak utanıyorum ne yapmam gerekir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Nisan 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kız olduğum halde söyledim içimde kalınca çok üzülüyodum noldumu hiç bişe Msn Sad(ama varlığımdan haberdar söylemeseydim içimde şüphe kalırdı kendimi yerdim hayatımda hiç yapmadığım bişeyi yaptım ve söyledim ama hala bekliyorum bişeler olmasınıMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben bir çocuğa acayip derecede aşığım çok seviyorumMsn Sad ama onun beni sevip sevmediğinden emin değilim hep internete erkekler kızlardan hoşlanırsa nasıl belli eder diye araştırma yaptım %100 gözler yani sana bakıyorsa seni seviyormuş bana bakıyor bakmasınada ara sıra bakıyor ara sıra bakmıyor bakmadığı zamanlar çok durgun oluyor bakmadığı zamanlar canım çok acıyor hep acaba bişeyler mi yaptım yine diye düşünüyorum. herneyse aslında sizinle paylaşmak istediğim bir konu var lütfen bana yardımcı olun olursanız çok sevinirim ben 17 yaşıdayım hoşlandığım kişi biraz büyük 20 yaşlarında filan bizim mahallede bakkalda çalışıyor onu görmek için sırf ikide birde para harcayıp duruyorum galiba anlamış olacakki galibası yok anladı gibi arkadaşım bakkala gitti demişki o kız benden hoşlanıyormu diye arkadaşımda saçmalama ya nerden çıktı bu şimdi demiş oda bilemem artık demiş ya onun başka sevdiği var hem sen büyüksün öyle şey yapmaz ( yani büyüklere bakmazMsn Tongue) oda zaten aramızda bişeyler olamaz ben ondan büyüğüm demiş sonra .. ben sadece herşeyi anladım ama birtek şunu anlayamadım demişki arkadaşıma sana bişey söylücem ama kimseye söyleme demiş '' akıllı bir kıza benziyor öyle şey yapmaz demiş .. ( yani büyükleri sevmez) cok akıllıyım maşallah Msn TongueMsn Sad yani demek istediğim neden öbür konuşmalara söz verdikmemişte sadece bu akıllı kıza benziyor..... işte sadece bu söze söz vedikmiş anlamadım çevremdekiler sen şımarmayasın diye kimseye söylemesini istememiştir diyorlar ama benim içim hala rahat değil sizce neden böyle şey yaptı??
liseli kız - avatarı
liseli kız
Ziyaretçi
5 Ağustos 2010       Mesaj #14
liseli kız - avatarı
Ziyaretçi
ya benim hoşlandığım bi çocuk war mahalleden oda benden hoşlanıyo ama birbirimize söyleyemiyoruz o bikere bana söledi ama ben işim war dedim sonra konuşalım dedim oda tamam dedi ogün bugün konuşmadık napcam ben yhaa:s
konçuy - avatarı
konçuy
VIP ON TEMMUZ 2013
6 Ağustos 2010       Mesaj #15
konçuy - avatarı
VIP ON TEMMUZ 2013
Fuzûliye Sormuşlar; Sevmek Mi Daha Güzeldir, Sevilmek
Mi ? Sevmek Demiş.. Çünkü, Sevildiğinden Hiçbir Zaman Emin Olamazsın ! kesinlikle böyle...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ağustos 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ona karşı açık dogruları söyle içinden geçenleri
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tm 13 aydır bir çocuqu sewiorm ama onun beni sewdiğini anlayamıorm balkondan bakınca beni qörnce içeri qidio sonra facede baqlantılarımı da beqenidu ama memleketlerine qidip qeldiqlernden beri onu da yapmıo qitmedn öncede balkonda beni qörnce çaqtırmadan bana baqardı hissederdim ...
şimdi ise onu qörnce qözümn içine baqıo ama qitmedn önce hep kacırırdı qözlerini... anlayamıorm konuşmuo bnmle bnde onunla cesaretimiz yoq ikimiznde qaliba...
ama bn onu okadr çoq sewiormqi ...kız qardeşi var 4de qeçti bnmle uqrasıo hep ..abisi azcıq uzaqtaysa ona doqru baqırıyo yanımda.. sonra babası bni qörnce baqıo bana anneside aynı anlayamıorm bn nası öqrenicem çoq sewiorm bn onu wazqeçemiorm wazqeçmeq istiorm olmuo ...artıq dayanamıorm oda benisewiomu bide en yakın arkkadasımda onu sewio ama sewdiğim çocuq ona baqmıo ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yalnız değilsin?aynı sorun bendede var.Sınıfta bir kız var.Anasınıfından beri tanışıyoruz.Anasınıfında beni sevdiğini çok belli ediyordu.Hatta elimi bile tutmuştu.ama ben 1.sınıfı başk bir okulda okuduğumdan kızı bir sene boyunca göremedim.5 e kadar aynı sınıfta.Ona karşı duygularımı saklayarak geçirdim zamanı.5 sınıfta sınıflarımız ayrıldı.O b ben a sınıfına düştüm.2 sene de o yüzden görmedim.Şuan 8.sınıftayım ve aynı sınıftayız.Onu locadan görebiliyorum.Biraz çekingenim.Arkadaşlarım yanımda diye ona doya doya bakamıyorumda.Ama fırsat oldukça onu süzüyorum.Her zaman gerçek kişiliğimi skladım.ÇÜNKÜ çok utanıyorum.Ama kız çok güzel.Onun beni sevdiğinden emin değilim.Bazen yanına gidip herşeyi açıklamak istiyorum ama bunu yaptıktan sonra beni terlerse yüzüne nasıl bakacağımı düşündüğümden hep geri adım atıyorum.Sizce ne yapmalıyım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birini çok seviyorum oda beni sevdiğini söylüo ama bn emin değilim çünkü tatilde kuzenimle çıktı ve ayrıldı hala onu sevdiğini düşünüyorum ama o sevmiorum dio ne yapmalıyım şimdide bana onunla seni kıskandırmak için çıktım dioçok zor durumdayım llütfen bana yardım edin şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
herkese selam bnde birini seviyom oda beni sevdiğini sölüyo ama bn emin olamıyorum onun beni sevip sevmediğini nasıl anlarım sizce lütfen bana yardım edin:::::::::::Msn Sad
Hızlı Cevap