Arama

Metin 2'de turkuaz serverinda blade007 neden ban yedi?

Güncelleme: 6 Mart 2014 Gösterim: 4.632 Cevap: 12
Mikropçuk_11 - avatarı
Mikropçuk_11
Ziyaretçi
22 Haziran 2009       Mesaj #1
Mikropçuk_11 - avatarı
Ziyaretçi
Metin 2'de turkuaz blade007 neden ban yedi? ve ne zaman açılacak yani ayın kaçında ve saat kaçta lütfen acil lazım.
Sponsorlu Bağlantılar
frknsdt - avatarı
frknsdt
Ziyaretçi
22 Haziran 2009       Mesaj #2
frknsdt - avatarı
Ziyaretçi
hile kullandıysan hileden yemiştir ve bir daha açılmaz ticket at gmlere yinede kesin bilgi için
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
blade007 Hile kullandıgın için banlandın bir daha acılmaz banlatan da benim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

metin2 turkuaz ban listesi

xD

gurunlu neden ban yedi
Son düzenleyen Misafir; 30 Aralık 2009 01:36 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
olum ben carım rotinda bile yatıramı odu beni yaktılar aynı dago37 gıbbi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
metin2 turkuaz bolumundeydım ben ama çara girmıyom ne zamn dır neden ban yediğini bilmiyorum oğrenebilirmıyım acaba ya soyleyın neden yediğimi bilmiyorum ne zaman dır girmıyom zaten çara ban ladınız yaa işte canı skıldımı ban hemen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benım çar neden ban nandı ya girmıyom çara ban hemn ya allah allah ne zamndır girmıyom işte gemenın g.luğubenım çarın ısmı. beyazaslan463 nedne ban yedi soyleyın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim 51 lw çarım ban yedi 78 lw bebe ws dedi la git dedim küfür etti bana bende ona ettim banlandık lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Nisan 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Ben Turkuaz Gm (Admin) [SGM]Jumong [SüperGameMaster] Sorularını Her Türlü Yanıtlayabilirim Şimdi Arkadaşlar Turkuaz Serverinde En Fazla Hile/Bot Programı Kullananlar Var. Aralarında xXxkAAnxXx , Crazyman038 , Pars3456 , Bunlara Uyarı Gelmiştir. xXxkAAnxXx 3 Adet xfirede Video Vardır . Acil Ticketleyin Ban Atalım ! Malesef Sorgusuz Sualsiz Kimseyi Banlayamam. Belge.Bilgi.Döküm Lazım Olacaktır . Crazyman038 İse Henüz Video Yoktur . Ama AliBaBa Karakterindeki Bi Çarı Soymakla Suçlanıyor. Aynen Bunada Belge.Bilgi.Döküm. Geldik Pars3456 Bu Karakter İse Aile Üyelerine SaygıDan Ban Almıştır. ŞimDilik Bu Kadar . Arkadaşlar Bize Tİcketleme Konusunda Yardımcı Olan Herkese Teşekkür Ederiz. Ve Ayrıcada Oyun İçerinde Hiçbir GM Hiç Bir Karaktere Pm Atmaz. Ve Ayrıcada İtem veya Yang Dagıtamaz . Suçu Büyüktür 50.000 Tazminat Davası Vardır. Kimseye Kanmayın , Vede Kandırmayın Size Güvenimiz. Bütün Turkuaz Halkıyla Sonsuz Arkadaşlar. İyi Oyunlar İyi Günler Dilegiyle !!! Geldik Diger Bi Soruna , Biz Kesiyoruz Başkası Gelim Alan Diyen Arkadaşlarıma Mutlu Haberlerimiz Var !! Diyelimki Metin Kesiyorsun . Yanınıza Karekter Geliyor . Karaktere Tıklayınız Egerki Olası Bİr İhtimalle Seçeneklerde Gruba Katıl Varsa Resimini Print Screen SysRq TuşuyLa. Fotografımızı Çekip metin2 supporta Ticketliyoruz . Benden Bu Kadar. Gm (Admin) [SGM]Jumong [SüperGameMaster] !!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb! arkadaşlar bende turkuaz bölgesinden 51 lwl lim hiç bir zaman bir gm bir karektere ban atmaz elbette zamanında yaptıgı bir sus falan var dır. günahınızı almıyım ama
oyundaki herkez elbet hile kullanmışlardır. gm bile belki
bir de bir sorum olacaktı sgm ye hangi bayraktansınız ben kırmızı bayragım ve lwl liniizi çok merak ediyorum