Arama

Cpu %100 ve inmiyor, sebebi ne olabilir? - Sayfa 2

Güncelleme: 2 Temmuz 2015 Gösterim: 24.768 Cevap: 28
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
9 Haziran 2010       Mesaj #11
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Benimki fazla açık olmadan, ilk basta iyi durumdayken, kısa süre sonra programlarımı açınca %100oluyor ve inmiyor. Donmalar, takılmalar oluyor okuma olmadan. kriz sebebi donmalar oluyor çözülmüyor. neyi temizlemek neyi diagnose yapmak düzeltir?

Sponsorlu Bağlantılar
veya virüs olabilir mi? ne yapmalı???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sistem Boşta İşlemi
Sponsorlu Bağlantılar
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
23 Ağustos 2010       Mesaj #13
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Evet ondan kaynaklanıyor ama neden bu hale geliyor?
1392 - avatarı
1392
Ziyaretçi
23 Ağustos 2010       Mesaj #14
1392 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
duckindark adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar.3-4 gün önce laptop aldım.Tıkı tıkır çalişiyordu.Dün gece uykuda bıraktım .Bu sabah açtm takılıyor restart attım yine cpu%100 inanılmazz kasıyrrr nedenini anlamadımm. Virüs scan ettim hiç bişi bulmadı.Yardım lütfen...

Virus kormadan olabilir veya flash bir siteye girmişsindir farmville gibi oyunlardanda olabilr tabii bunlar işlemciyi sömürürler....
daha detaylı bilgi için:
Son düzenleyen KaNKaWaReZ; 28 Ağustos 2010 00:01 Sebep: İllegal Dizi İçerik Paylaşımı Yasaktır.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
25 Ağustos 2010       Mesaj #15
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
.... nerede buluyoruz bu konularda bilgileri? Çeşit çeşit eğlenceli video görüyorum orda ben.
Son düzenleyen KaNKaWaReZ; 28 Ağustos 2010 00:01
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ojinal windows xp 3.00 3.01 ghz 1.5 gb ram eskiden ramim 512 ydi ram ekletince işlemci hep 100 olyuor oyun oynayamıoyrum nolur yardım edin
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
15 Ekim 2010       Mesaj #17
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ojinal windows xp 3.00 3.01 ghz 1.5 gb ram eskiden ramim 512 ydi ram ekletince işlemci hep 100 olyuor oyun oynayamıoyrum nolur yardım edin

Eski RAM ve Yeni RAM Frekansları Aynı mı ?

Görev Yöneticisi Açıp Cpu Kullanımı Gözden Geçirin
Bu Mesajı İnceleyiniz >>> Cpu %100 ve inmiyor, sebebi ne olabilir? - Tekil Mesaj - MsXLabs

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dün gece uykuda mı bıraktın? İyiki anakart yanmamış CPU arttı diyosun. Kapat çabuk kapat, dinlendir bilgisayarını. Aşırı ısındığından ve soğutulmadığından dolayı CPU azmıştır. Eğer kapatma imkanın yoksa büyük elektronik mağazalarından laptop soğutucuları vardır böyle tepsi gibi al onları tak fişe koy üstüne laptopu ısınma filan çok azalır. HDD'de çok doluysa (3 günde çok dolduramazsın diye tahmin ediyorum ama) boşalt. toplamda %15i boş olsun, pc çok rahat çalışır farkı hissedersin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
genelde bu sorun harddisk fazla soğuk olsuğu zaman donma yapar. ama senin bilgisayar laptop masaüstü olsaydı bi çözümünü biliyordum.. en iiyisi sen bi format atmayı dene ...
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
4 Şubat 2011       Mesaj #20
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Bu sebepten bilgisayarda kilitlenme ve bekletme de oluşmakta. Çözümü nedir? Laptop kullanıyorum.