Arama

Hormon bozukluğu nasıl tedavi edilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Haziran 2009 Gösterim: 5.511 Cevap: 1
CANANN - avatarı
CANANN
Ziyaretçi
29 Haziran 2009       Mesaj #1
CANANN - avatarı
Ziyaretçi
ben 18 yaşındayım 3 yıldır adet düzensizliğim var yani adet olmaya başladığımdan beri düzensiz defalarca doktora gitti doğum kontrol hapı verdi ama ilaç bittikten sonra hastalık yine devam ediyor kıllanma artışı ve kilo artışı oluyo napmam gerekiyo lütfen yardımmm
EN İYİ CEVABI ozti verdi
Alıntı
CANANN adlı kullanıcıdan alıntı

ben 18 yaşındayım 3 yıldır adet düzensizliğim var yani adet olmaya başladığımdan beri düzensiz defalarca doktora gitti doğum kontrol hapı verdi ama ilaç bittikten sonra hastalık yine devam ediyor kıllanma artışı ve kilo artışı oluyo napmam gerekiyo lütfen yardımmm

Polikistik over hastalığı adet düzensizliği, kıllanma, istendiği halde gebe kalamama şeklinde belirtileri olan bir hastalıktır. Bu belirtilerin birkaçı DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka bir sağlık kuruluşundan yardım almanızda fayda var , geçmiş olsun..
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
29 Haziran 2009       Mesaj #2
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
CANANN adlı kullanıcıdan alıntı

Polikistik over hastalığı adet düzensizliği, kıllanma, istendiği halde gebe kalamama şeklinde belirtileri olan bir hastalıktır. Bu belirtilerin birkaçı DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka bir sağlık kuruluşundan yardım almanızda fayda var , geçmiş olsun..