Arama

İnternet bağlantı gerçekleştikten sonra kesiliyor, nedeni nedir?

Güncelleme: 12 Ocak 2013 Gösterim: 9.866 Cevap: 14
Klayt_95 - avatarı
Klayt_95
Ziyaretçi
2 Temmuz 2009       Mesaj #1
Klayt_95 - avatarı
Ziyaretçi
Ben TTnet kullanıcısıyım internetim Pc acıldık tan 10 dk sonra kesiliyor. Modeme reset atmam sorunu cözmüor Pc ye reset atıyorum. Bi yardım lutfen.
Sponsorlu Bağlantılar
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
2 Temmuz 2009       Mesaj #2
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Klayt_95 adlı kullanıcıdan alıntı

Ben TTnet kullanıcısıyım internetim Pc acıldık tan 10 dk sonra kesiliyor. Modeme reset atmam sorunu cözmüor Pc ye reset atıyorum. Bi yardım lutfen.

Aşağıdaki link'e tıklayıp eğer sisteminzde kurulu değil ise bir antivirüs programı ve bir tane de spywarm programı kurun ve pc' nizi önce antivirüs programı ile daha sonra spywarm programı ile taratın zararlı yazılımlar bu tür sorunlar yaratabiliyor sistemde..

Sponsorlu Bağlantılar
TIKLAYIN
hsyn0123 - avatarı
hsyn0123
Ziyaretçi
9 Eylül 2009       Mesaj #3
hsyn0123 - avatarı
Ziyaretçi
Herkese merhaba ben aşağımızdaki komşumuzdan kablo ile internet çektik ama internetim sık sık gitmeye başladı 1 senedir sık sık gidiyor bizim binada tek bağlatanlarda gitmiyor sadece bizde gidiyor neden acaba lütfen nedenini söyleyin tam 1 sene oldu yhaMsn Sad
hsyn0123 - avatarı
hsyn0123
Ziyaretçi
9 Eylül 2009       Mesaj #4
hsyn0123 - avatarı
Ziyaretçi
lütfen yardım edin yha
carpediemse - avatarı
carpediemse
Ziyaretçi
22 Kasım 2009       Mesaj #5
carpediemse - avatarı
Ziyaretçi
selamlar..

İNTERNET DOWNLOAD MANAGER kullanıyorum rapidshare ile ilgili dosyaları indirmek için....bunun haricinde EMULE kurulu pc'mde... İDM' yı açınca internetim 1o dakika yada 20 dakakada bir kesiliyor..açmadığımda hiç bi sorun yok internet hiç kesilmiyor...EMULE açtığımda kesilme süresi daha uzun oluyor... sistemimi COMBOFİX ile taratıp ardından NOD 32 kurup birde AD-AWARE ile tarattım herhangi bi sorun bulamadı...ama kesilmeler hala dewam ediyor.. modemimin markası GEEK...

İDM dışından FREE DOWNLOAD MANAGER' da kurdum ama aynı sorun ondada oldu....modemle ilgili bi sorunmudur bilmiyorum

bunun hakkında bilgisi olaup yardımcı olan olursa sewinirim..teşekkürler şimdiden...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
herkese slm ben ttnet kulanıcısıyım benim net gidiyo snr geri gelmiyor ancak modemi kap aç kapa aç öyle internete giriyom lütfen yardım edin ....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
modeminizi değistirmelisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yha benim internet 2ye bolunmus durumda ama 2 gündür bi haller war PPP isigi durduk yerde gidiyor Online oyun oynadigim icinde oyun Kaydedilmeden kapaniyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
internetim baglandıktan sonra hemen gidiyor lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kusura bakmayın internetin hızı ondan degıl bende kaspersky 2012 kullanıyor +eset nod 32 +avg2012+microsoftun prowramını kullanıyorum vırus olaraktan onarıcı olaraktan power suite kullanıyorum virüs falan yok ama kesiliyor arada boyle olunca internet bir boka yaramıyor bilgisayarımın ozellikleri 3.06 hz 2gb ram 1gb ekran kartı 512gb ana hartdisk ama yine gidiyo yine gidiyo