Arama

MSN son sürümünü kurdum bu sefer MSN açılmıyor, nedeni nedir? - Sayfa 2

Güncelleme: 18 Haziran 2011 Gösterim: 44.518 Cevap: 41
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm msn şifre giriyorum açılmıyo gizli yanıtıda almıyo nasıl açabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
diegocan - avatarı
diegocan
Ziyaretçi
5 Kasım 2009       Mesaj #12
diegocan - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var.eski sürümü kaldırıp son sürümü yükledim. kurdum.ama msn acıldıktan bi 5 6 sn ye sonra oturumu kendılıgınden kapatıyor her defasında girdiğim de de aynı şey .sorun ne acaba nasıl düzeltebiirim...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende son sürümünü kurmak zorunda kaldım ve açılmıyor söylediklerinizi denedim ama yine oolmuyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende messengerın yeni sürümünü yaptım msn gayet iyi fakat açılmıyor parolamı giriyorum açılmıyor bu ne cins iştir yahu lütfen acil cevap yazarsanız sevinirim yinde teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benimde ''diegocan'' aynı sorunum aslında... Son sürüm msn yükledim açılıo bi süre sonra kendiliğinden kapanıo. Çoğu arkadaşında sorunu bu anladığım kadarıyla. Neden öyle olduğunu öğrene bilirmiyim ve nasıl düzelte bileceğimi.. yardımcı olursan sevinirim.. şimdiden tŞkler..!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2009       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pc me format attım ama msn yükleyemiyorum nerden yüklersem yükleyeyım son sürümü güncelleme yap diyor yapıyorum hata veriyor su an msn ı tamamen pc den kaldırdım nerden yükleyebilirim şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR MSN NİN AÇILMAMASININ SEBEBİ PC NİZDE YÜKLÜ OLAN TEMADAN KAYNAKLANIYOR YANİİ XP KULLNICILARININ ÇOĞU DEĞİŞİK TEMA KULLANIYOR MESALA VİSTA TEMASI YÜKLÜYSE PC YE ONU KALDIRIN AÇILCAK YADA ALİEN GUİSE KULLANIYORSANIZ ONU KALDIRIN AÇILCAK....HANİ XP Yİ KULLANCANIZ MECBUREN TEMA DİYORUM AMA YANLIŞ ANLAMAYIN GÖRÜNÜMÜ FARKLI OLMASIN YANİ PC NİZİN ......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2009       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn açamıyorum. sürekli hata diyor bunu açmak için bana yardım edin lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Benimde ''diegocan'' aynı sorunum aslında... Son sürüm msn yükledim açılıo bi süre sonra kendiliğinden kapanıo. Çoğu arkadaşında sorunu bu anladığım kadarıyla. Neden öyle olduğunu öğrene bilirmiyim ve nasıl düzelte bileceğimi.. yardımcı olursan sevinirim.. şimdiden tŞkler..!!!

C:\Program Files\Windows Live\Contacts klasörünün içindeki (wldlog.dll) Dosyasını sil düzelir contacts dosyasının içinde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2009       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar bnm msn açılmıo sorunu gider diorum sisrem dosyası hatası yazıo onar diorum mdsn hatası yazıo tmm diorum ama yine açılmıo