Arama

NFS Underground 2'de üçüncü haritadaki street X'ler nasıl geçiliyor?

Güncelleme: 7 Ocak 2015 Gösterim: 7.829 Cevap: 8
mltm_kzlrmk - avatarı
mltm_kzlrmk
Ziyaretçi
12 Temmuz 2009       Mesaj #1
mltm_kzlrmk - avatarı
Ziyaretçi
needforspeed underground 2 yi oynuyorum 3. haritadayım tüm bölümleri geçtim fakat en son street X ler kaldı gecemiyorum birtürlü herhangi bir hilesi varmı gecmek imkansızz.tşkkr.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oyun biti ama bazı modife parçaları ve yarışlar almadı. gizli yarışlarıda bulamıyorum nerede biliyorsanız lütfen söleyin tşkrr...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bölüm geçilmiyor bilen varsa sölesin.Gizli yarışlarıda yaptım olmuo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar gizli yarışları bulmak icin size birkac ip ucu:Gizli yarışlar yol ortasında olmaz orda yarış olmaz dediğiniz yerlere bakın genellikle göşelerde filan olur.yada arabanızla öylesine kariyerde gezin bulursunuz bir kere gectiğiniz yerden ikinci defa gecmeyin hep ayrı yerlere bakın böylece bulursunu z gizli yarışları
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bu oyunu oynuyorum ama nasıl bolum geçildiğini ne yapmam gerektiğini bilmiyorum nası lbölüm geçilir?
lamarodom - avatarı
lamarodom
Ziyaretçi
14 Kasım 2012       Mesaj #6
lamarodom - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar street x yarışlarını geçmek zor arabanın güçlü olması lazım ben araba güçlenmeden yarışları yapmıyorum bence sizde deneyin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sa arkadaşlar ben nfs undergraundın %50 sine kadar geldim ama ne yarış var nede sokakta dolaşan araba var gizli yarışlarıda yaptım ama yıldız filan çıkmadı lütfen nasıl geçildiğini söleyin şimdiden tşklr.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2013       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bak arabanın her yerini carbon yapman gerekir yaparsan bi yıldız gelcek sonra bi url gelcek onu yapman biraz zor olcaktır çünkü yarış bitirdinmi next race dicek ama para bulman için nfs (SÜPER MODU) indirmen lazım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2015       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
herkez iyi dinlesin bölümleri geçemiyosanız eğer 1: bölüm yarışların hepsini yapın 2.bölüm yarışların hepsini yapın
eyer olmassa görsel puanını yükseltin arabanınbi magasin dergisisi filan çıkıyo oyunda yıldı sarı 3:2.yle aynı şekilde4:bölümde gizli yarışları yapmayın boşuna ama para lazımsa yıpn ve arabanın görsel puanını çoğaltın 5. de aynı oyunun sonunda bi mesaj geliyo türkçe oyun bitti de felan ana menüye gidin arabalrınızı yaın bütün parçalar açılmış oluyo mesaj gelmediyse de bi tavsiye mesaj illaki gel,ir tavsiyeye gelirsek bilmeniz içi söylüyorum
4. bölümde açklıanhavaalanının yanında bi bölge varya orda fabrika gibi biyaer var son yarış orda rengi mor : yani çok tur demektir. eyer yarışlarda streetx yarışlarını geçmek için bi ipucu vericem ama oyunun hilesi yok var yazınca çıkıyo ama işey yaramıyo ben denedim ipucuna gelirsek arabalardan faydalanın ve keskin dönüşler yapın oyunu 2 kere bitirdim. bi sorunuz varsa sorun