Arama

Polis koleji kontenjanları hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Temmuz 2013 Gösterim: 20.038 Cevap: 30
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Allah aşkına!!Ne 8'i yaaa koskoca Ankara Polis Koleji 8 kız mı alacak??Oranın hepsi kız olmk zorunda zaten..Eğer polis kolejine başvuru yapılmazsa puan cidden çok fazla düşer...Ki (bu seni için konuşuyorum) kimse başvurmadığı için başvuru süresi uzatıldı...Ama koca Türkiye'de sadece 100-150 kız alacağı için biraz zor...Ama kızlar daha avantajlı...Erkekler kadar fazla başvurmuyor kızlar,şansları yüksek!..Her kızında ... yemez yani o zorluğa...Polis Koleji olmaz da üniversitede denerseniz Polis Koleji'ne gidipte emniyet müdürü olacağınıza,o emniyet müdürünün önünde nöbet tutarsınız...Rütbe vermezler yani.Ama polis Koleji'nde Valiliğe kadar yolu var...Ahh Ahh bende girebilsemmmm...Herkese başarılar...Allah yardımcınız olsun Sbs'de...2-3-4 Ağusta da mülakatları var...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya neden ama benimde yüzde yirmi torpilim var ama yüzde on çok az nasıl giricez biz ya
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ebru 9.sınıftayım polis kolejine gitmeyi we polis olmyı çok istiyorum ama dedigim gibi 9.sınıftayım gitmem imkansız mı ? polis koleji hakında bilgi almak istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Haziran 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
420 puan çektim polis kolejine girebilirmiyimm?
cellat191 - avatarı
cellat191
Ziyaretçi
18 Haziran 2010       Mesaj #15
cellat191 - avatarı
Ziyaretçi
yha agalar boşverin bu işşleri 5000 kişiyi çağırıyorlar mülakata 500 ünü geçiriyorlar ondan sonra beden dir fln filan 140 kişiyi koleje sokuyorlar bu kdr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
polis olmak için nekadar puan gerekli * 8 inci sınıfdayken polis kolejine başvuru yaptım ama cevap gelmedi şimdi polis kolejine girebilmem için ne kadar puan gerekli lütfen bu soruların cevabını alabilirmiyim
fAhRiYe - avatarı
fAhRiYe
Ziyaretçi
10 Kasım 2010       Mesaj #17
fAhRiYe - avatarı
Ziyaretçi
ya of ya nasıl kızlar az olurya haksızlık bu ne yaa bnm kücüklükten beri hayalim bu sacmalık yüzünen bn istemedigim meslegimi yapmak zorundayım ben polis olmak istiyorum arkadas nasıl iştir bu yaa Msn MadMsn Mad allahım yaa of off ne bu yaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben polis kolejine gitmek istiyorum ne yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnimm puanlarım yüksek ama bu sene sbs den çok yüksek almam lazım..bizim öğretmenimizde bna 8 kız öğrenci demişti. az çok azz.. en az 30 kişi olması lazım. Msn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

polis koleji kac puanla aliyor 2010 ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

bütün bilgiler