Arama

Banka ve sigortacılık bölümünde 2 yıllıktan 4 yıllığa nasıl geçiş yapılır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Kasım 2012 Gösterim: 73.454 Cevap: 29
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
EVET 4 YILLIGA GECIS VAR SADECE IKTISAT VE İŞLETME BOLUMUNE.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben açıköğretim fakültesinde opkuyorum türk dili ve edebiyatı sigortacılık okumak istyroumn geciş yapabiliyomuyuz?oluyosa nasıl
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben şuan Ek tercihten Bankacılık ve Sigortacılık Yazmak veya yazmamak arasında gidip geliyorum....İnşallah yazdığınız gibi AÇık öğretimle 4 yıllığa tamamlama şansımız vardır... O umutla yazacağım Bankacılığı...Ve yarın tercih yapacağım...Hakkımızda hayırlısı...Allah hepimizin yardımcısı olsun... Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben bu yıl ygs 6 300 ygs 5 den 324 aldım . 2 yıllık bankacılık ve turizm yazdım ek yerleştirmede. düz lise mezunuyum . yazdığım yerlerin hepsi benim 40-50 puan altımda yerler acaba tercihlerim gelirmi . lütfen yardımcı olurmusunuz...ismail yılmaz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeşler ben işletme 4 yıllık örgün ünide okuyan biriyim acıktan bankacılık ve sigortacıklık okuym diorum olurmu yada tavsiye etcegnz bölüm var mı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
malesef arkadaşlar açıköğretimden 4 yıla tamamlama yok farklı iktisadi idari birimler fakültesinden tamamlayabilirsiniz.işletme,iktisat gibi .umarım yardımcı olmuşumdurMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
üniye hazırlanıyorum bankacılık ıstıyorum puanları ıle ılgılı bılgınız varmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben bank ve sig mezunuyum bitirdıkten sonra bazı siteler aracılıgıyla iş başvurusunda bulunmustum ve yapı kredi bankasından aradılar fakat suan kıbrıstayım ingilizce hazırlık için oyüzden 1 ay sonra mulakata çagırdılar. inşallah olacak. size tavsiyem sadece mezun olmakla olmuyor kendınızı gelııstırın arkadaslar ve kendınıze guvenın kımse dogustan bişeler öğrenerek gelmiyor. başarılar allahım yanınızda olsun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Haziran 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba dostum ben bankacılık ve sigortacılık bölümünü okuyorum ve şunu söyleyebilirim.2 yıllık okumak istiyorsan en iyi bölüm bu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şimdilik bilgileriniz için teşekkür ederim peki dgs de bankacılık ve sigotacılık bölümünü okuyan bir şahıs kamu yönetimini tercih verebilior mu? Bizi aydınlatırsanız sevinirim