Arama

12 voltluk adaptörü alternatöre bağlayarak evin elektrik üretimi sağlanır mı?

Güncelleme: 10 Temmuz 2014 Gösterim: 5.642 Cevap: 4
sport_men - avatarı
sport_men
Ziyaretçi
31 Temmuz 2009       Mesaj #1
sport_men - avatarı
Ziyaretçi
evde 12 voltluk bir adaptörü alternatöre baglayarak evde evin elektrik ihtiyacını karsılamak icin üretmek istiyorum. sizce bu mümkün mü? eger mümkünse neler gerektigi hakkında yardımcı olur musunuz?
saygılar
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Konuyu biraz açar mısın?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mümkün değil arkadaşım.Öyle olsatdı şu anda zaten senden önce düşünmüş ve araştırmış olan bizler, elektirk idaresine para ödüyor olmazdık maalesef.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadsşlar şimdiden herkese teşekürler bole bır sayfa açtığınız için.size sorum şu olacak 15 kwl lık bir altarnotorun fıyatı ne kadardır evlerde kullanmak ıcın ben bulamıyorum ıng sayfalar çıkıyor ve devamlı 15 kw lık enrjı uretmek için bu motorların devır sayısı ne olmalıdır yada nasıl hesaplarız .bunlarda ısınıp yanma olayları olurmu nasıl bır soğutma kullnılır kullnılacaksa..bıde bunlarda bahsedilen faz nedır ?tesekurler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2014       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar evinizin elektiriğini üretmek mümkün ancak biraz masraflı olur öncelikle arabaların aküsünden bir tane yada iki tane size yeterli olacaktır bir tanede altarnatör olmanız gerekmektedir arabaların olabilir tabiki bu altarnatörü hareketini sağlıyacak hava komprasörü küçük watlı olanından bu altarnatörü çalışması için hava komprosürünün aparatları da gerekli akü ye gelen enerji invertabıla bağalanması yeterli olacaktır havayıda bu enerji ile sağlamak mümkün olcaktır alacağımız invartıble gücü nekadar yüksek olursa okadar iyi olur bir çok sistem böyle çalışma ile olmuştur kurmanızı tavsiye ederim.