Arama

"Internal Error 2381" hatası ve çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Kasım 2012 Gösterim: 14.068 Cevap: 10
Zombie Ali - avatarı
Zombie Ali
Ziyaretçi
1 Ağustos 2009       Mesaj #1
Zombie Ali - avatarı
Ziyaretçi
İyi günler,

Öncelikle her türlü sorunumu çözen tek site olduğunuzu söylemek isterim. Msn Happy

Şimdi Macromedia Fireworks programını yüklerken yeni bir hata aldım. İsmi;

"Internal Error 2381. J:\"

Bu hata nasıl çözümlenir? Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.Msn Embarrassed
EN İYİ CEVABI Daisy-BT verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADASLAR SLM BENDE AUTOCAD 2009 KURARKEN İNTERNAL ERROR#2 PLEASE BE SURE THE APP İS RUNNİNG

App is running: uygulama halen çalışıyor demektir. O sırada açık olan bir AutoCAD sayfası olmalı, ya da açıp kapatmadığınız bir AutoCAD. Aynı sürüm zaten varken yükleme yapmış olduğunuzu da anlatıyor olabilir. Bilgisayarınızı tarayın, var olan AutoCAD'leri tamamen silin.
Sponsorlu Bağlantılar
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009       Mesaj #2
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Zombie Ali adlı kullanıcıdan alıntı

İyi günler,

Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle her türlü sorunumu çözen tek site olduğunuzu söylemek isterim. Msn Happy

Şimdi Macromedia Fireworks programını yüklerken yeni bir hata aldım. İsmi;

"Internal Error 2381. J:\"

Bu hata nasıl çözümlenir? Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.Msn Embarrassed

Yabancı sitelerdeki bilgilere göre bu hata 'Quicktime'dan kaynaklanıyor. Çözüm ise Quicktime'ı kaldırmak ve tekrar denemek. Sorun çözülür ise Quicktime'ın son versionunu yeniden kurmanız gerek.

Saygılar,
MsXTeam

Zombie Ali - avatarı
Zombie Ali
Ziyaretçi
6 Ağustos 2009       Mesaj #3
Zombie Ali - avatarı
Ziyaretçi
Kurmaya çalışırken Quicktime diye bir program yoktu. Sorunumu çözer diye indirip kurdum kaldırdım tekrar Fireworks'ü kurmaya çalıştım aynı hatayı verdi. Bence sorun onunla ilgili değil.

H: diskiyle ilgili bir sorun ancak ben kurulumu C'ye yapmak isterken olmasına bir anlam veremiyorum. Başka bir yöntem bulmak gerek. Benim bu programı kurmam gerekiyor. Msn Sad
Zombie Ali - avatarı
Zombie Ali
Ziyaretçi
11 Ağustos 2009       Mesaj #4
Zombie Ali - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim bu programı kurmam gerekiyor. Allah aşkına bilen birisi yardım etsin. Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADASLAR SLM BENDE AUTOCAD 2009 KURARKEN İNTERNAL ERROR#2 PLEASE BE SURE THE APP İS RUNNİNG
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
18 Şubat 2010       Mesaj #6
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

App is running: uygulama halen çalışıyor demektir. O sırada açık olan bir AutoCAD sayfası olmalı, ya da açıp kapatmadığınız bir AutoCAD. Aynı sürüm zaten varken yükleme yapmış olduğunuzu da anlatıyor olabilir. Bilgisayarınızı tarayın, var olan AutoCAD'leri tamamen silin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
error click for details veriyor yardımcı olurmusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kurarken devamlı hata verıyor benım bu programı acıl kurmam lazım lutfen bılgılendırın benı.
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
24 Kasım 2010       Mesaj #9
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

kurarken devamlı hata verıyor benım bu programı acıl kurmam lazım lutfen bılgılendırın benı.

Kurmanız gereken programı belitmemişsiniz. eğer AutoCAD ise, bilgisayarınızda önceden o programın sürümünün mevcut olup silinmeden kaldığını gösterir, eğer deneme sürümü yükleyip kullanılma süresi geçtiyse de yeniden yüklenirken bu hatayı verir, başka bir sürümünü yüklemeyi deneyin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
7qxfr

böle bi hata veriyo ne yapmalıyım yardım