Arama

PC'ye yüklemek için gerekli driver hakkında yardımcı olur musunuz?

Güncelleme: 8 Ocak 2012 Gösterim: 5.216 Cevap: 7
Lepaune - avatarı
Lepaune
Ziyaretçi
3 Ağustos 2009       Mesaj #1
Lepaune - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar...

Sponsorlu Bağlantılar
Biliyorum bunun hakkında cok konu acılmıstır ama aramada tam olarak bişe bulamadım forumda.Pc'de bir cok driver yuklu degil ve pc markasi dandık bi marka oldugundan dolayi sitesinin suruculer kısmı bile calısmıyor Msn Sad Ben Pc deki kartlarin isimlerini bile bilmiyorum ve hepsini guncellemek istiyorum performans kazanmak için...Bunun için elinizde bir program veya benzeri bişe varmı ? Ama bütün herşeyi guncellemek istiyorum ship set iguncelleyince bile performans artısı oluyor cunku.

Belki Yardimci olur diye veriyim pc markam AİDATA..Model İse ASM-P38 sadece kasa almıstım ama sitesinde bile yok Msn Sad

Şimdiden Teşekkurler.
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2009       Mesaj #2
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Lepaune adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar...

Sponsorlu Bağlantılar
Biliyorum bunun hakkında cok konu acılmıstır ama aramada tam olarak bişe bulamadım forumda.Pc'de bir cok driver yuklu degil ve pc markasi dandık bi marka oldugundan dolayi sitesinin suruculer kısmı bile calısmıyor Msn Sad Ben Pc deki kartlarin isimlerini bile bilmiyorum ve hepsini guncellemek istiyorum performans kazanmak için...Bunun için elinizde bir program veya benzeri bişe varmı ? Ama bütün herşeyi guncellemek istiyorum ship set iguncelleyince bile performans artısı oluyor cunku.

Belki Yardimci olur diye veriyim pc markam AİDATA..Model İse ASM-P38 sadece kasa almıstım ama sitesinde bile yok Msn Sad

Şimdiden Teşekkurler.

Aidata'nın resmi sitesinde kasa modeli girerek driver'larınızı bulamazsınız malesef. Aidata sürücü indirme kısmındaki Ana başlıklar, Anakartlar, TV Kartları, Ethernet Kartlar vb. şekildedir.

Siz driver'larınızı şu şekilde bulacaksınız:
Kasa içine bakarak manuel bir şekilde öğrenmeyi bilmiyor iseniz,
Everest Ultimate Edition 4.60.1540 Beta < bu programı indirip bilgisayarınıza kurunuz.

Programı kurduktan sonra açtığınızda ekranda bilgisayarınızın parçaları hakkında bilgiler göreceksiniz. Anakart, Ekran Kartı, Ses Kartı vb. Sizin bakmanız gereken yer Anakart kısımı.

Programdaki kısımda gösterilen sizin anakartınızın marka ve modeli. Oradaki marka ve modele göre driver'ınızı indireceksiniz.

Anakart marka ve modelinizi öğrendikten sonra buraya giriniz: Aidata Driver(Sürücüler) Açılan pencerede Anakart kısmına tıklayacaksınız.

Örneğin: Diyelim ki anakartınız Asus, Anakart menüsüne tıkladığınızda Liste halinde anakart markaları çıkacak. Asus'a tıkladığınızda modeller çıkacak Everest programında baktığınız marka modelide burada bu şekilde bulacaksınız. Anakart marka modele göre girdiğinizde karşınıza, elinizde bulunan bilgisayarın, Tüm sürücüleri çıkacaktır, tek tek indirip kurduktan sonra işiniz görülmüş olacaktır.

Saygılar,
MsXTeam

Majeste - avatarı
Majeste
Ziyaretçi
3 Ağustos 2009       Mesaj #3
Majeste - avatarı
Ziyaretçi
Ben yakın zamanda bu olayı gerçekleştirmek için Dirver Genius Pro Edition adında bir program buldum. Bu program sürücülerle alakalı birçok işleve sahip, tabii senin isteğin olan güncelleştirme işlevinede. Mesajını görünce önce güncelleme yapıp yapmadığını kontrol edip sonra da sana sunmayı istedim. Denedim, sonuç güzel.

Bu programın sitesi, buradan indirebilirsin. Aşağıda da örnek resim var, biraz önce çektim. Msn Happy Kolay gelsin.

q9xu81womusvwpvdxy05
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
AYGIT SÜRÜCÜLRİNİ KASANIN İÇİNDE NE NEREDE VE NASI OKUYUP YENİDEN KURACAĞIZ
Jerwan33 - avatarı
Jerwan33
Ziyaretçi
22 Ekim 2010       Mesaj #5
Jerwan33 - avatarı
Ziyaretçi
Mrhba Ark LAr Ben bıLgısayarcıda gırıs cıkıs ıslerıne bakıyorum bu driver yuKlemerını bıde cooL bıLgısayar programLArını resıMlı anLAtırmısınız.!
recepkaymak - avatarı
recepkaymak
Ziyaretçi
8 Aralık 2010       Mesaj #6
recepkaymak - avatarı
Ziyaretçi
philips tv toner bzt k uo9 276 driverı indirebileceğim site var mı..win 7 veya xp
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar bunu DRİVER GENİUS PROFESSİONAL EDİTİON programından yapabilirsiniz
HerZaman - avatarı
HerZaman
Ziyaretçi
8 Ocak 2012       Mesaj #8
HerZaman - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Lepaune adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar...

Şimdiden Teşekkurler.

Bunları İndir Kullanıslı içinde Olması Gerekenler War :

1. Realtek Audio Driver : Olmassa Haporlör veya kulaklıktan ses gelmez.

2. Nvidia Ekran Kartı : Neden Bu Çünki : Bazı Oyunlarda Yardımcın Olabılır bu Ekran Kartı

3. Adobe Flash Player : Gerekli Eklentileri İndirir.

4. Registery Mechanic : Güzel Bir Virüs Programıdır.

5. Foxtab FLV Player : Müzik Acısından Yardımcı Olabilir .

HerZaman Farkı İle .. ! Msn Up