Arama

Ares programı nasıl kullanılır?

Güncelleme: 27 Aralık 2014 Gösterim: 31.943 Cevap: 20
Ben101 - avatarı
Ben101
Ziyaretçi
4 Ağustos 2009       Mesaj #1
Ben101 - avatarı
Ziyaretçi
Ares diye bir şarkı proogramı yükledim aranızda bilen varsa yardımcı olabilirmi ? Acıldı ama şarkı adınıda yazıyorum fakat aramıyor
Sponsorlu Bağlantılar
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
4 Ağustos 2009       Mesaj #2
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ben101 adlı kullanıcıdan alıntı

Ares diye bir şarkı proogramı yükledim aranızda bilen varsa yardımcı olabilirmi ? Acıldı ama şarkı adınıda yazıyorum fakat aramıyor

Arama yapıcağınız dosyanın adını yazdıktan sonra dosya tip'ini kontrol edin , programı kurduktan sonra ayarları ile oynmadıysanız arama yapması gerekiyor..Kaldırıp tekrar kurmayı deneyin alternatif olarak bearshare , limeware tarzı programları da deneyebilirsiniz aynı iş'i yapıyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar
k3xv
Resim alıntıdır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Şarkı adı veya söyleyenin adını yazıyorsunuz ''Arama'' butonuna tıklayıp bulmasını bekliyorsunuz.. istediğiniz şarkılar gelince şarkı isminin üzerine sağ tıklayıp ''yüklenen'' i tıklıyorsunuz.. şarkının inip inmediğini üst bölmede ''transfer'' butonu var oradan takip ediyorsunuz.. iniyorsa eğer sağda kutucuk var o dolar inmiyorsa uzunca bir süre arama yapabilir... reddetmek istediğinizde sağ tıklayıp ''yüklemeyi iptal et'' i tıklayıp iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende ise şarkıyı yazıyorum dakikalarca arıyor ama bi sonuç çıkmıyor diğer bilgisayarıma yüklediğimde sorunsuz çalıştı bunun nedeni ne olabilir acaba?
Burcinn - avatarı
Burcinn
Ziyaretçi
17 Şubat 2011       Mesaj #5
Burcinn - avatarı
Ziyaretçi
arkdşlar bende ares yükledim sarkı indi ama bulunduğu klasörü ac diyorum klasör boş diyor hiç bir şey anlamadm. yardmcı olabilrmsinz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn ece aresi yükledim şarkı yazdım ve buldu ama şarkıyı pc ye yükleyemioorumm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mayıs 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar ares programı yükledim ondan sarkı yazıyorum ama çıkıyor ama indiremiyorum nasıl indirlir bir yardımcı olun
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
29 Mayıs 2011       Mesaj #9
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar ares programı yükledim ondan sarkı yazıyorum ama çıkıyor ama indiremiyorum nasıl indirlir bir yardımcı olun

Şarkı adı veya söyleyenin adını yazıyorsunuz ''Arama'' butonuna tıklayıp bulmasını bekliyorsunuz.. istediğiniz şarkılar gelince şarkı isminin üzerine sağ tıklayıp ''yüklenen'' i tıklıyorsunuz.. şarkının inip inmediğini üst bölmede ''transfer'' butonu var oradan takip ediyorsunuz.. iniyorsa eğer sağda kutucuk var o dolar inmiyorsa uzunca bir süre arama yapabilir... reddetmek istediğinizde sağ tıklayıp ''yüklemeyi iptal et'' i tıklayıp iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz..

Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Haziran 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aresten şarkı yüklemesi yapıyorum ama bunun tek seferde 1 den fazla yüklemesini nasıl yapabilirim