Arama

Otomobillerde bulunan egzoz sisteminin adı nedir?

Güncelleme: 13 Eylül 2012 Gösterim: 4.258 Cevap: 8
alican-52 - avatarı
alican-52
Ziyaretçi
15 Ağustos 2009       Mesaj #1
alican-52 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kimi araçlar kalkış yapar yapmaz egzozu makineli tüfek gibi peşpeşe patlama yapıyor bunun bu sistemin adı nedir 1 kere mitsubıshi marka bir araç ta izleyebildim sadece internette videolarını da bulamadım. onun adı nedir bilen var mı.nekadara yapılır.neresine ne yapacaklar aracın Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2009       Mesaj #2
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Egzos alev kitleri var...

Sponsorlu Bağlantılar

Flame kit veya alev kiti olarak googleda arama yapabilirsin... Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben bu yaz denizden dönerken yol kenarında bir aracın tipo marka bir aracın egzozuna şahitoldum. egzozdan düzenli düzgün bir şekilde biraz ara gazı ile gaza yüklendiğinde egzozun makinalı silah gibi peş peşe 15 20 kez düzenli patladığını duydum bu nasıl olur nedir adı nedir vidosu felan bulamadım internette. bir defa bu olayı görmeden önce bir sitede sarı renkli bir aracın sanırım evo marka idi karlı bir havada akşam üzeri aracı kendi etrafında döndürüp egzozu aynı o şekilde patlatmasını seyretmiştim anacak artık bulamıyorum o videoyu bulsam sizede link vereceğim ama bulamıyorum.yabancı insanlar yapıyordu.
alican-52 - avatarı
alican-52
Ziyaretçi
7 Kasım 2009       Mesaj #4
alican-52 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

ama benim dediğim alev atması yada sadece pat edip kalması değil sürekli şekilde otomatik silah gibi peşpeşe düzenli aralıklarla.sadece ses
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2009       Mesaj #5
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
alican-52 adlı kullanıcıdan alıntı

ama benim dediğim alev atması yada sadece pat edip kalması değil sürekli şekilde otomatik silah gibi peşpeşe düzenli aralıklarla.sadece ses

Sen bunu oto sanayide filan sor çünkü enteresan şeyler yapıyolar... Bilmem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gönderilen iletileri göremiyorum
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
4 Aralık 2009       Mesaj #7
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

gönderilen iletileri göremiyorum

Bu mesaj için gönderilen yanıtlar aşağıdadır.

Alıntı

arkadaşlar kimi araçlar kalkış yapar yapmaz egzozu makineli tüfek gibi peşpeşe patlama yapıyor bunun bu sistemin adı nedir 1 kere mitsubıshi marka bir araç ta izleyebildim sadece internette videolarını da bulamadım. onun adı nedir bilen var mı.nekadara yapılır.neresine ne yapacaklar aracın Msn Grin

Alıntı

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben bu yaz denizden dönerken yol kenarında bir aracın tipo marka bir aracın egzozuna şahitoldum. egzozdan düzenli düzgün bir şekilde biraz ara gazı ile gaza yüklendiğinde egzozun makinalı silah gibi peş peşe 15 20 kez düzenli patladığını duydum bu nasıl olur nedir adı nedir vidosu felan bulamadım internette. bir defa bu olayı görmeden önce bir sitede sarı renkli bir aracın sanırım evo marka idi karlı bir havada akşam üzeri aracı kendi etrafında döndürüp egzozu aynı o şekilde patlatmasını seyretmiştim anacak artık bulamıyorum o videoyu bulsam sizede link vereceğim ama bulamıyorum.yabancı insanlar yapıyordu.

Alıntı

Alıntı

Sen bunu oto sanayide filan sor çünkü enteresan şeyler yapıyolar... Bilmem

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
egzoz ne demek ?Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeş bildiğim kadarıyla kalkarken boşa al gaza sonuna kadar bas kontağı kapat hızlı hızlı 2 kez gaza pompala ve aç kontağı . Tak tuk die patlıyor.
Hızlı hızlı yap olr taka tuka tuk tuk tuk Msn Grin