Arama

Silinen Windows Xp temaları geriye nasıl yüklenir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Ağustos 2011 Gösterim: 6.006 Cevap: 6
WaRCriMe - avatarı
WaRCriMe
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #1
WaRCriMe - avatarı
Ziyaretçi
Windows Xp Temalarını Sildim yanlışlıkla,
başlat felan güzükmüyor masaüstünde programlarda gözükmüyor nasıl
yüklerim geri ?
EN İYİ CEVABI Majeste verdi
"Başlat -> Çalıştır"a "sfc /scannow" (tırnak olmadan) yaz, Windows CD'sini tak ve "ENTER"la. Bunun eksik dosyaları tamamlaması gerekir. Başarısız olması durumunda da yeni bir tema yükleyebilirsin, internette oldukça var.
Sponsorlu Bağlantılar
Majeste - avatarı
Majeste
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #2
Majeste - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
"Başlat -> Çalıştır"a "sfc /scannow" (tırnak olmadan) yaz, Windows CD'sini tak ve "ENTER"la. Bunun eksik dosyaları tamamlaması gerekir. Başarısız olması durumunda da yeni bir tema yükleyebilirsin, internette oldukça var.
Sponsorlu Bağlantılar
WaRCriMe - avatarı
WaRCriMe
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #3
WaRCriMe - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım saol yardım ettiğin için ama
başlat yok işte açılmıyor başlatın olduğu yerde birşey yok ctrl alt delete basarak int. giriyorum...
ShanteL - avatarı
ShanteL
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #4
ShanteL - avatarı
Ziyaretçi
ctrl + alt gr + del tusuna bas görev yöneticisini ac dosyadan calıstıra ulasabilirsin öle dene istersen yukarda arkadaşın verdigi yönetmi..(=
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaa arkadaşlarr yardımm edinn yaaaaaaaaaa biitanee temaa varr düzz bölee maviii başkaa resim koyuyorumm başkaa temee yüklüyorumm olmuyoo sıff oo bideee masaüstündee bilgisayarım belgelerim resimler falan olurr daa o yazılrınn etrafıı arkaa planlıı yanii yazınınn etrafii renklii nasıl düzeltebilirim
korkulurüya - avatarı
korkulurüya
Ziyaretçi
17 Şubat 2010       Mesaj #6
korkulurüya - avatarı
Ziyaretçi
temayı pc ye yükledikten sonra denetim masası>görünüm ve temalar>bilgisayarın temasını değiştir diyerek oradaki tema çubuğundan yüklediğin temayı seçip uygula ve tamam dersen teman değişir..
masaüstü logolarının arka planını yok etmek için de şu yöntemleri deneyin:

1. Yöntem masaüstü özellikler penceresinden çözüm...

Masaüstünde boş bir alanda sağ tuş yapın ilk seçenek olan Simgeleri Yerleştir tıklayın açılan yan menüde Web öğelerini masaüstüne kilitle seçeneği seçili ise sorun bundan kaynaklıdır ve o tiki kaldırın...

2. Yöntem Bilgisayarım linki özelliklerinden çözüm...

Genellikle sorun bu oluyor bu yöntemimizde masaüstünde Bilgisayarım simgesi var
Bilgisayarımda sağ tuş yaptıktan sonra özelliklere tıklayın...açılan menüde Gelişmiş sekmesine tıklayın...Performans yazan kısımınayarlar butonuna tıklayın...Açılan performans seçenekleri penceresinde Görsel efektler sekmesinde resimdede gösterdiğim seçenek olan...
Masaüstündeki simge etiketlerinde bırakma gölgesi kullan seçeneğini aktif edin ve sonra tamam diyerek pencereleri kapatın artık masaüstü ikonlarının arka planları transparan olmuş olmalı...

umarım sorununuz çözülür.
CmPunk10 - avatarı
CmPunk10
Ziyaretçi
22 Ağustos 2011       Mesaj #7
CmPunk10 - avatarı
Ziyaretçi
İnternetten Bir Tema İndirdim. ''uxtheme.dll'' Kırmak İçin Bir Dosya İndirdim Dosyayı Kurdum. Sonra Temam Windows Standart Oldu. Windows'un Gümüş Temasını Kullancaktım Aaa Yok Olmuş. Msn Cry
Sadece ''Windows Klasik Stili'' Temaları Var Geri Yükleyebilirmiyim?
Yada Şöyle Diyeyim Bana O Temaları Atacak Biri Varmı Haydi Kardeş Yardım Et. Msn Cry