Arama

En ucuz ve limitsiz internet hizmeti sağlayan firma hangisidir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Ekim 2014 Gösterim: 14.531 Cevap: 2
efsane38trtc - avatarı
efsane38trtc
Ziyaretçi
26 Ağustos 2009       Mesaj #1
efsane38trtc - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar genellikle ben kotayı geçiyorum..Bana en ucuz limitsiz internet İnternet firmasını yani tarifesini bulursanız ve nereden başvuracağımı söylerseniz sevinirim..
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Alıntı
efsane38trtc adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar genellikle ben kotayı geçiyorum..Bana en ucuz limitsiz internet İnternet firmasını yani tarifesini bulursanız ve nereden başvuracağımı söylerseniz sevinirim..

Linki inceleyiniz.
Linkte tüm ADSL paketleri ve limitli- limitsiz ücretleri mevcut.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
26 Ağustos 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
efsane38trtc adlı kullanıcıdan alıntı

Linki inceleyiniz.
Linkte tüm ADSL paketleri ve limitli- limitsiz ücretleri mevcut.
Sponsorlu Bağlantılar
derya35 - avatarı
derya35
Ziyaretçi
12 Ekim 2014       Mesaj #3
derya35 - avatarı
Ziyaretçi
Şu an için en ucuz internet fiyatlarına göz gezdirdiğimizde en uygun fiyatın Doping internet te olduğunu görebiliriz.

Ev telefonunuz var ise sınırsız internete aylık 39,99 TL ödeyerek, ev telefonunuz yok veya kapattırıp sadece internet kullanmak istiyorsanız ise aylık 49,99 TL ödeyerek ucuz internet kullanabilirsiniz.

Bu fiyatlar için şu anda başvuru yapıp interneti aktif olan aboneler için 36 ay sabit fiyat garantisi verilmekte, 36 ay sabit fiyat garantisini alabilmek için 36 ay taahhüt yapılmakta.
Devamlı internet kullanan biri için sanırım 36 ay taahhüt yapmak kötü bir şey olmasa gerek, sonuçta 36 ay boyunca hiç bir işlemle uğraşmadan aynı fiyattan internet kullanılabilecek, kaynak: indirimliinternet.com