Arama

GTA 4 oyunu için ekonomik bir ekran kartı önerir misiniz? - Sayfa 2

Güncelleme: 25 Ağustos 2011 Gösterim: 7.379 Cevap: 24
ICE-MAN - avatarı
ICE-MAN
Ziyaretçi
26 Ağustos 2009       Mesaj #11
ICE-MAN - avatarı
Ziyaretçi
Kasanın yan kapağını açarak Power ın üzerindeki etiketten okuyabilirsin.

Sponsorlu Bağlantılar
Ayarları lowda oynaman normal çünkü ekran kartın tarihe karışmış artık ATI ekran kartları artık HD 4800 lü serilerde ve senin durumunu çok iyi anlıyorum benim bir önceki ekran kartım x600xt idi şimdi ise yerini HD 4890 aldı Msn Happy

dpuko - avatarı
dpuko
Ziyaretçi
26 Ağustos 2009       Mesaj #12
dpuko - avatarı
Ziyaretçi
illa kaç w olduğunu anlamam gerekiyormu bide bana gta 4 gibi oyunlar için ekran kartı modellerini falan yazarsanız sevinirim gta 4 derken o ve onun gibi yeni oyunlar için şimdiden teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
spykoman - avatarı
spykoman
Ziyaretçi
26 Ağustos 2009       Mesaj #13
spykoman - avatarı
Ziyaretçi
ben dpukoyum sölim onuda sonra karışıklık olmasın eski şifreyi unutmuştum o yüzden facebook ile girdim
spykoman - avatarı
spykoman
Ziyaretçi
26 Ağustos 2009       Mesaj #14
spykoman - avatarı
Ziyaretçi
SAPPHIRE HD3870 ATI 256BIT 512MB DDR4 16X PCIE Ekran Kartları bunun gibi bir ekran kartı alsam olurmu
spykoman - avatarı
spykoman
Ziyaretçi
26 Ağustos 2009       Mesaj #15
spykoman - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bide ekran kartı almak için kadıköydeki gold mağazasına gidicem bu yüzden birkaç sorum daha olcak

1.güvenilir bir yermi
2.o mağazada benim için uygun olan ekran kartları varmı ????
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
26 Ağustos 2009       Mesaj #16
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
spykoman adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bide ekran kartı almak için kadıköydeki gold mağazasına gidicem bu yüzden birkaç sorum daha olcak

1.güvenilir bir yermi
2.o mağazada benim için uygun olan ekran kartları varmı ????

Sana tavsiyem Nvidia'nın bu modeli Zotac 9800GT SYNERGY 1 GB 256Bit DDR3 16X
50 TL daha koy üstüne bunu al derim bu ürün stoklarda bulunmakta.

EXA Bilgisayar

Magaza:
Osmanağa Mah. Başcavuş Sokak No:8/A Kadıköy - İSTANBUL

Kadıköy Mağazamıza Ulaşım

Ancak ben olsam biraz daha bekler bu modeli almaya çalışırdım. Zotac GTS 250 AMP! 1 GB 256Bit GDDR3 16X
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
ICE-MAN - avatarı
ICE-MAN
Ziyaretçi
27 Ağustos 2009       Mesaj #17
ICE-MAN - avatarı
Ziyaretçi
Pc nize yeni bir donanım alırken herşeye dikkat etmeniz gerekmektedir aksi taktirde en üst seviye bir ekran kartı alsanızda fayda etmeyecektir ekran kartı gibi bir parçayı alırken işlemci (cpu) ram, anakart ve güç kaynağınızında iyi olması gerekmektedir veyahut bu 4 parçaya en uygun olanını almalısınızki istediğiniz verime ulaşabilesiniz. grafik ağırlıklı program oyun veya buna benzer yazılımlar çalıştırmanız gerektiğinde tek iş ekran kartına kalmadığından dolayı seçimi iyi yapmalısınız. Pişman olmamak için doğru zamanı seçip iyi araştırma yapmanız gerekmektedir..

ekran kartlarında sadece 512 mb 256 bit özelliklerine değil çekirdek hızı ve işlemci teknolojiside önemlidir.. Ram in 1gb ve üstü olmasının en büyük avantajı oyunlarda 1024x768 çözünürlüğün üstünde bir çözünürlük kullanacaksanız ve ekranınız 1650x1050 veya 1920x1080 gibi bir çözünürlüğü destekliyorsa işinize daha çok yarayacaktır..

Not: Güç kaynağınızın iyi verim alabilmeniz için en az 400 450 W ve üzeri olması gerekmektedir. Yeni nesil ekran kartları harici güç beslemesi ile çalıştıkları için yetersiz güç durumunda sisteminiz aşırı derece ısınır ve hatta çok yük binmesinde donanımınıza kalıcı zararlar vermesi mümkün olabilir..

gpuz
spykoman - avatarı
spykoman
Ziyaretçi
28 Ağustos 2009       Mesaj #18
spykoman - avatarı
Ziyaretçi
peki ben bu sistemle nasıl bir ekran kartı alırım (sistem ilk sayfada)

en yakın zamanda kaç wallt öğrenirim bide kaç wallt olduğunu anlamam için başka pratic çözümler nedir?
ICE-MAN - avatarı
ICE-MAN
Ziyaretçi
28 Ağustos 2009       Mesaj #19
ICE-MAN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
spykoman adlı kullanıcıdan alıntı

peki ben bu sistemle nasıl bir ekran kartı alırım (sistem ilk sayfada)

en yakın zamanda kaç wallt öğrenirim bide kaç wallt olduğunu anlamam için başka pratic çözümler nedir?

Burda sana önerdiğim ekran kartları var

Alıntı
ICE-MAN adlı kullanıcıdan alıntı

Araştırmış olduğun ekran kartı eski sistem bir kart va Palit markasının güvenirliğini ve sağlamlığını bilmiyorum..

bana kalırsa ekran kartı ve bunun gibi oem ürünlerinde oyunları baz alarak karar vermeyin sadece GTA 4 diyerek kart almaya kalkarsan yarın birgün tekrardan sıkıntı yaşarsın. Onun yerine eğer ekran kartı almam lazım illa diyorsan üzerine bi 50 TL daha koyabilirsen sana başka iki kart önerebilirim birincisi

HD4830 GDDR3 1GB 256Bit HDMI ATI DX10.1 Ekran Kartı

Diğeride

Nvidia 9800 GT GDDR 3 1GB 256 Bit Dx10 ekran kartı

eğer şu anda ekran kartın acil değilse ve bekleme ihtimalin varsa bunun için biraz daha beklemeni tavsiye ediyorum teknolojiler günden güne yenileniyor ve DX 11 li ekran kartları çıkacak artık bence elindeki paranı biriktirip daha yeni ve iyi bi kart alabilirsin Msn Wink

kolay gelsin..

Güç kaynağının kaç W olduğunu öğrenmenin en pratik yolu yan kapağı arkasındaki vidayı yada vidaları sökerek kapağı çıkarıp arka üst taraftaki güç kaynağının üzerindeki etiketten okumaktır..

Bunu öğrendikten sonra ekran kartını almaya gittiğinde oradaki satış elemanındanda ''Benim güç kaynağı 400 W lık bu ekran kartı ve sistemim için yeterlimi'' diye sorarak bilgi alabilirsin..
spykoman - avatarı
spykoman
Ziyaretçi
28 Ağustos 2009       Mesaj #20
spykoman - avatarı
Ziyaretçi
çok teşekkürler