Arama

"Ses aygıtında sorun olduğundan Media player dosyayı yürütemiyor" hatası nedir? - Sayfa 3

Güncelleme: 12 Ekim 2017 Gösterim: 49.871 Cevap: 25
Misafir42 - avatarı
Misafir42
Ziyaretçi
10 Ocak 2013       Mesaj #21
Misafir42 - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE DENETİM MASASINI AÇIN DAHA SONRA DONANIM EKLE SİHİRBAZINI ÇALIŞTIRIN ÇIKAN İKONDA İLERİYİ TIKLAYIN.ZATEN TIKLAYINCA DİREKT OLARAK SES SİSTEMİNİZİN EKSİK DONANIMINI BULUP YÜKLEMENİZİ İSTEYECEK CD TAKIN DER VARSA SES CD SİNİ TAKIN YOKSA OTOMATİK YÜKLE TIKLAYIN DAHA SONRA ZATEN SORUN ÇÖZÜLECEKTİR.DONANIMIZIN YÜKLENDİĞİNE DAİR BİR BİLGİ GELECEKTİR SAYGILARIMLA.KONYALI
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2013       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ses aygıtında bir sorun olduğundan Windows Media Player dosyayı yürütemiyor. Bilgisayarınızda bir ses aygıtı yüklü olmayabilir, başka bir program tarafından kullanılıyor veya doğru çalışmıyor olabilir dıye bı yazı cıkıyor ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2014       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende de aynı sorun var. Hata sesleri geliyor ama net veya pc ye yüklü bi şarkı faln dinleyemiyorum.. yardım edin lütfen
Exista - avatarı
Exista
Ziyaretçi
2 Haziran 2015       Mesaj #24
Exista - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

alın size çözüm başlat çalıştır services.msc yazın girin ve windows sesi bulun onada girin başlat diyin sorun kalmicaktır ....

Aslında çalışıyordu ama kapatıp tekrar açtım düzeldi, eyvallah kardeşim...
Kaan254 - avatarı
Kaan254
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015       Mesaj #25
Kaan254 - avatarı
Kayıtlı Üye
Bilgisayarım Sağ Tık - Yönet - Aygıt Yöneticisi - Ses, video ve oyun denetleyicileri
kısmına gelerek ses kartınıza sağ tık yapıp devre dışı bırakın daha sonra tekrardan etkinleştirin.
Özgürsem sürekli koştuğumdandır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2017       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeşim daha demin aynı sorun bende vardı realtech HD AUDİo indirdim kirdim ses geri geldi