Arama

Vertigo hastalığı hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Haziran 2011 Gösterim: 17.971 Cevap: 11
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

beyin sapi hastaliklari ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

merhaba ben mustafa, benim 1 yaşında bir kızım var.1 yaşında olmasına rağmen henüz başını taşıyamıyor, oturamıyor, ayakta duramıyor,konuşmuyor,en önemlisi besinleri yutamıyor (yutma eylemi sırasında akciğerlerine kaçırıyor) insanları takip etmesi yapılan hareketlere seslenmelere tepkisi çok iyi. ilaçlı röntgen çekildi yutarken aspire ettiği görüldü ve reflüsü olduğu görüldü, bronkoskopi yapıldı sonuç vokal kord trombozisi bulundu, emg testi yapıldı kaslarının gayet güzel çalıştığı söylendi, beyin emarı çekildi normal çıktı, eeg testi yapıldı normal çıktı.sonuçta bir hocamız kızımın beyin sapı ile ilgili bir sorunu olabileceğini söyledi.benim sizden istediğim beyin sapı ile ilişkilendirilen rahatsızlığın ne olabileceği ve tedavisi olup olmadığıdır teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mrb vertigo hastaları annem 5 6 ay kadar bu hastalığı çekti sürekli acilde geçirioduk haftanın 3 4 gününü bi çözüm bulamamışlardı ve forever living ile tanıştım anneme oranın ürünlerini uyguladık cerrah paşa doktorunun yani okan yılların çalışması ile gerçekleşen ürünleri kullandı 1 ayda hiçbirşey kalmadı tansiyon probleminide yendi ilgilenen olursa bana ulaşın yönlendirme yapabilirim gerçekten çok kötü bir hastalık basit gelebilio ilk başta ama çok kötü allah düşmanıma vermesin böyle bir hastalığı şimdiden geçmiş olsun ulaşmak isteyen bilgilerim aşağıda yazmaktadır
msn : loggaritma@hotmail.fr
Sponsorlu Bağlantılar
tlf : 0544 919 54 79
Abdurrahman Ergün