Arama

Nissan Vanette km'de ne kadar yakıt sarf eder? - Sayfa 2

Güncelleme: 6 Kasım 2016 Gösterim: 47.099 Cevap: 20
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nissan 2001 var uzun zamandır kullanıyorum.güzel araç.vanetta defransiyel sorunu.agır olması onun içindir.seri defransiyel degil.çok araştırdım.taki turbo takmak dahi istedim.yakıtı güzel.parça sorunu yok.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mayıs 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Makas lı arabada ondan kardeş maksndan 1 kat aldr salsmaz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR ARACIN Bİ ŞEKİLDE GAZ YEMESİ SAĞLANABİLİYOR. ODA HAVA FİLİTRESİNİN ÜSTÜNDE 3 TANE HORTUM VAR BİRİSİ MUSLUK GİBİ BİŞEYE BAĞLI ONU ÇIKARIRSANIZ ARAÇ GÜZEL GAZ YİYOR AMA SAKIN HA SAKIN SU KAÇIRTMAYIN MOTORU KÖTÜ EDERSİNİZ.
BU ARADA ARACA KÖTÜ DİYENLER VAR EMİN OLUN H-100 MÜŞ L-300 MÜŞ BU KADAR RAHAT VE SAĞLAM DEĞİL. KULLANANLAR BİLİR.
MEYVEYİ VEREN AĞAÇ TAŞLANIR. KİMSE KAVAK AĞACINA UZANMAZ BİLE... Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım bu araclar düz dizel bi nevi traktör gibi calışır.Genel olarak bu şikayet tüm vanetta sahipleri tarafından söylenmektedir çok sorun yapılacak bir durum sözkonusu degildir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2014       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar araç aşarı şekilde silkeliyor neden bilen cevap versin kullanan lar lütfen gaz yemiyo yüksek devirde pusuyor

Tirgel kayışı diş atlamıştır veya başlangıçta takamamışlardır yani anlıyacağın sente ayarı bozuktur . adam gibi bir ustaya yaptır o sorunlar ortadan kalkar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2014       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Şehir içi 100KM de 11-12 litre,Şehir dışı 9 litre civarı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2014       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
araçla bende ilgileniyorum görünüşü hosuma gitti 98 99 modelleri arasında bakıyorum burası haricide genelde yorumları olumsuz hundai ve mitsubushi yr kıyasla denkmidir acaba yakıt harcaması acıkcası eşşek aramıyorum sehir içi sehirler arası ailecek kişisel yuk taşıyacak tarım aletleri diğer alet edevat enfazla taşıyacagı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2014       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
9 yıldır kullanıyorum.bence çok yakışıklı bir kamyonet.ben parça sıkıntısı hiç yaşamadım.pahalı bişeyinede rastlamadım.yeni motor rektefe ettirdim.trigier kayışı dahil 1200 tl verdim.motor ustası bile şaşırdı hani pahalıydı diye.(kayseri bereket motor osman usta)orjinal boyasına 15 yaşında olmasına karşın hiçbirşey olmuyor.3-4 yıl önce boyattığım yerler güneş yanığı oldu.mazot şuan 3.86 ve kmde karışıkta 36 kuruş yakıyorki emsallerinden çok çok başarılı..motor soğukken hantal lakin ısınınca yeterli.kaloriferi şahane , kliması japon dehası.koskoca kamyoneti tek parmakla sürebilirsiniz.en önemliside can güvenliği.saç kalınlığı çok güzel.kaza yapmış vanettaları inceledim.gerçekten çok sağlamlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2015       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba bende yeni aldim 2001 vanetta konforu yakiti cok guzel ama motor takirtili calisiyor traktor gibi acaba motor rektefiyemi istiyor yardimci olursaniz sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2015       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mazot filtresini ve hava filtresini deistir bak ozamn nasil gidiyo bende var ben 10 yildir kullaniym sezonda 120000 km yapiym arac 98 cok temiz hic motor tamiri yaptirmadim 10000 km yag deistir bak ozamn nasil sihhatli oluyor