Arama

Bir bilgisayardan diğer bilgisayarları nasıl yönetebilirim?

Güncelleme: 4 Haziran 2014 Gösterim: 4.617 Cevap: 4
tekinfsm - avatarı
tekinfsm
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #1
tekinfsm - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar arkadaşlar ben 4 bilgisayar arasında ağ kurdum bir bilgisayardan diğer bilgisayaları yönetmek istiyorum önerebieceğiniz bir program varmı
Sponsorlu Bağlantılar
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
4 Eylül 2009       Mesaj #2
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
tekinfsm adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar arkadaşlar ben 4 bilgisayar arasında ağ kurdum bir bilgisayardan diğer bilgisayaları yönetmek istiyorum önerebieceğiniz bir program varmı

Radmin - Remote Administrator

Sponsorlu Bağlantılar

radminge4

Radmin v3.0 | Remote Administrator
Remote Administrator, muhteşem bir internet programı, İnternet veya yerel ağ üzeriden başka bir bilgisayarı kendi bilgisayarınız gibi kullanma olanağı sağlıyor sanki kendi makinanızda çalışıyor gibi o makinayı da o şekilde kullanabiliyorsunuz tabiki ekran görüntüleri ile birlikte, aynı zamanda dosya transferi, full control, Telnet control, uzaktan kapama, şifre koruma, özellikleri de programın içinde bulunan artı değerlerden sadece bir kaçı.
Radmin (Remote Administrator) hızlı ve güvenli bir uzaktan yönetim yazılımıdır. Size sağladığı özellikler sayesinde rahatça birçok yere ulaşarak çalışmanızı sağlar. Radmin Tam olarak Windows Vista desteğine sahiptir (32bit), dosya transferi, çok kullanıcılı yazı veya ses sohbeti, Windows güvenliği, Kerberos geçerlilik garantisi, 256-bit AES (askeri alanda kullanılan şifreleme yöntemi) ile dosyalarınızı şifrelemenizi ve tüm bilgi paylaşımı ortamlarında eşsiz DirectScreenTransfer™ teknolojisini sunar. Radmin sisteminde daha önce kullanılmamış TCP/IP protokolünü kullanarak bağlantı sağlar. Bilinen bu tür yazılımlar genelde LAN, WAN ve Internet bağlantılarını kullanmaktadır. Bu demek oluyor ki, Dünya ‘nın neresinde olursanız olun, bilgisayarınıza rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Radmin Dünya çapında binlerce şirketçe kullanılmaktadır.Bu firmalar Network işlerinde Radmin ‘i standart haline getirmişlerdir ve sorunsuz bir şekilde kullanmaktadırlar.

Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Radmin v3.0 | Remote Administrator proğramını kaldırmak istiyorum nasıl yapabilirim ama şifresinide bilmiorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha eett yha nasılo olacak bi bilgi verin bize
cyp_Virus - avatarı
cyp_Virus
Ziyaretçi
4 Haziran 2014       Mesaj #5
cyp_Virus - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar programi kaldirmak istiyorsanizbu adimlari izleyin.
win7/vista vs. :
1.adim ilk olarak bilgisayarinizdaki start tusu var ona basin
2.adim denetim masasi var onatiklayin
3.adim programlar yazar orda iste onun altindakine tiklayin
4.adim programin ismini bulun silin
------------------------------------------------------------------------------------------
win8/ :
1.adim klavyenizdeki windows logosuna basi
2.adim sonra orda denetim masasi olacak
3.adim orda yine iste program kaldira basin
4.adim sonra ismi bulun silin