Arama

Ticaret meslek lisesi mezunu Harp okullarına girebilir mi? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Mart 2015 Gösterim: 35.175 Cevap: 31
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet başvurabilirsin ama ticaret meslk ve diğer meslek lisesi öğrencileri SADECE ASTSUBAY MYO BAŞVURABİLİRLER
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaşlar bende anadolu meslek lisesi bilgisayar okuyorum.Mezun olunca da hava harp okuluna gitmek istiyorum(askeri pilot :/ ).Ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz ?Bide ÖSS den kaç puan istyolar acaba ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar düz lise olunca fen mi olmak gerekiyomuş
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Haziran 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle herkese iyi günler.ben meslek lisesi bilişim bölümü öğrencisiyim.lise 4de kara harp okulu sınavına giriş için başvuru yapamaz mıyım acaba ?ben yapabilirim diye biliyorum çünkü benim annemin yiğeni meslek lisesi mezunu astsubay.bilgilendirirseniz memnun olurum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ticaret meslek lisesi lise 3 gidiyorum harp okuluna bu sene geçiş yapmak istiyorum nasıl yapabilirim bilgisi olan lütfen yardıcı olsun?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben anadolu ticaret meslekteym bilişim ve teknoloji okuyorm 2.sınıf ve ben askeri sınavlara girmeyi çok istiyorum bunun bi çaresi olmalı buna bi açıklık vernn
!!! - avatarı
!!!
Ziyaretçi
26 Şubat 2013       Mesaj #27
!!! - avatarı
Ziyaretçi
ben şimdi endüstri meslek lisesi 2.sınıf öğrencisiyim. Hava harp okuluna girme şartlarını okudum eğer bunlar gerçekse: yazıklar olsun böle vatana millete ! ! ! meslek lisesi öğrencilerini hep 2.plana atıyorlar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2013       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende vmeslek lisesi bilgisayar bölümü öğrencisiyim harp okullarına girebirmiyim sizce ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2013       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
!!! adlı kullanıcıdan alıntı

ben şimdi endüstri meslek lisesi 2.sınıf öğrencisiyim. Hava harp okuluna girme şartlarını okudum eğer bunlar gerçekse: yazıklar olsun böle vatana millete ! ! ! meslek lisesi öğrencilerini hep 2.plana atıyorlar.

kardeşim başbakanlığa e-posta atın hakkınızı arayın bende meslek lisesi öğrencisiyim şimdi cevap bekliyorum allah yar ve yardımcımız olsun
.... - avatarı
....
Ziyaretçi
14 Mayıs 2014       Mesaj #30
.... - avatarı
Ziyaretçi
Ben Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi okuyorum.Üniversite'de Deniz Harp Okulu'na girebilir miyim ? Meslek Lisesi mezunları alınmıyor diyorlar.Bir bilginiz varsa lütfen cevap verin.