Arama

Sohbet günlüklerimin kayıt olduğu yeri nasıl bulabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Aralık 2010 Gösterim: 16.981 Cevap: 11
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar benim konuşduklarımda kayıt oluyo mu bilmiyorum ama değişik dosyalar var vede tarihlerine baqılırsa hergün kayıt oluyo..belgelerimde değil heryere bakıyorum gizli dosyaları göster diorum ama yok ...bn eminim kayıt olduğuna ama nerden bulucamm Msn Confused?? yardımcı olur musunuz???
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar benim konuşduklarımda kayıt oluyo mu bilmiyorum ama değişik dosyalar var vede tarihlerine baqılırsa hergün kayıt oluyo..belgelerimde değil heryere bakıyorum gizli dosyaları göster diorum ama yok ...bn eminim kayıt olduğuna ama nerden bulucamm :S?? yardımcı olur musunuz???

MSM-Araçlar-Seçenekler-İletiler sayfasında 'Konuşmalarımı bu klasöre kaydet' seçeneğini kontrol ediniz.Oradan bulabilimeniz mümkün.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
5 Eylül 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

ya arkadaşlar benim konuşduklarımda kayıt oluyo mu bilmiyorum ama değişik dosyalar var vede tarihlerine baqılırsa hergün kayıt oluyo..belgelerimde değil heryere bakıyorum gizli dosyaları göster diorum ama yok ...bn eminim kayıt olduğuna ama nerden bulucamm Msn Confused?? yardımcı olur musunuz???

MSM-Araçlar-Seçenekler-İletiler sayfasında 'Konuşmalarımı bu klasöre kaydet' seçeneğini kontrol ediniz.Oradan bulabilimeniz mümkün.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bende emınım kayıt oluo hatta bı arkım nasıl bluosa bkkıo ya bn bıle kndı kaytlarıma bkamazken o bnm kaytlarıma nasıl bkıo we bnde gormek ıstıorm bskalarının kıne ya yardım edın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Msn sohbet kayıtları nerede tutuluyor bilgi almak istiyorum forumda garanti bişey verilmemiş
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
11 Eylül 2009       Mesaj #5
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı

Msn sohbet kayıtları nerede tutuluyor bilgi almak istiyorum forumda garanti bişey verilmemiş

Msn/Araçlar/Seçenekler/İletiler/''Konuşmalarımı bu klasöre kaydet'' Varsayılan olarak C:\Documents and Settings\Kullanıcı adınız\Belgelerim\Alınan Dosyalarım\Kendi msn adresininiziin yazılı olduğu klasör\Geçmiş\XML belgesi için kayıt edilir.

Plus eklentisinde Plus\Tercihler&Seçenekler\Konuşmalar\Sobet Günlükleme\Varsayılan olarak C:\Documents and Settings\Kullanıcı adınız\Belgelerim\Sohbet Günlüklerim klasörüne kayıt edilir.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn sohbet günlüklerim

sohbet gunluklerimi ariyorum
Misafir - avatarı
Misafir