Arama

Karşımdaki kişi webcam'de beni görüyor ben onu göremiyorum, nedeni ve çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Ocak 2010 Gösterim: 3.325 Cevap: 1
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Slm benım webcam sorunum var ben xp kullanıyorum arkadaştada vista var sürümlerimiz aynı herşey tamam ama görüntülü konuşamıyoruz ben başkalarıyla görüntülü konuşabiliyorum ama onla konuşamıyorum konuştuğumuzda ben onu görüyorum ama o beni göremiyor benim kamera görüntüsü üzerinde çarpı oluyor şimdiden sizlere teşekkür ediyorum inş. çözersiniz...
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Slm benım webcam sorunum var ben xp kullanıyorum arkadaştada vista var sürümlerimiz aynı herşey tamam ama görüntülü konuşamıyoruz ben başkalarıyla görüntülü konuşabiliyorum ama onla konuşamıyorum konuştuğumuzda ben onu görüyorum ama o beni göremiyor benim kamera görüntüsü üzerinde çarpı oluyor şimdiden sizlere teşekkür ediyorum inş. çözersiniz...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Sponsorlu Bağlantılar