Arama

ÖSS sonuç bilgisindeki 0,3 AÖBP okul puanı mı yoksa okul puanına eklenmiş hali midir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Mayıs 2012 Gösterim: 13.610 Cevap: 17
tahaddi - avatarı
tahaddi
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #1
tahaddi - avatarı
Ziyaretçi
öss sonuç bilgisinde 03 çarpım var oo okul puanı ile eklenmiş halimi yoksa okul puanı eklenecek mi bir ark için cvp sevinirim
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Alıntı
tahaddi adlı kullanıcıdan alıntı

öss sonuç bilgisinde 03 çarpım var oo okul puanı ile eklenmiş halimi yoksa okul puanı eklenecek mi bir ark için cvp sevinirim

Okul puanı eklenmiş halidir.Sonuç belgesi bütün eklemeler ve puanlamalar yapılmış halini bildirir.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
tahaddi adlı kullanıcıdan alıntı

Okul puanı eklenmiş halidir.Sonuç belgesi bütün eklemeler ve puanlamalar yapılmış halini bildirir.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okul puanı ygs yemi eklencek yoqsa lys yemii_???
Breath - avatarı
Breath
Ziyaretçi
12 Ağustos 2010       Mesaj #4
Breath - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

LYS sonucuna eklenmiştir.
kyle - avatarı
kyle
VIP katekolamin
12 Ağustos 2010       Mesaj #5
kyle - avatarı
VIP katekolamin
Alıntı

Okul puanı 180 barajını aşan tüm adayların YGS puan türlerine ve LYS'de girdiği sınavlarda 180 barajını aşan adayların puan türlerine eklenmiştir.

Alan içi tercihlerde kullanılan katsayı : 0,15
Alan dışı tercihlerde kullanılan katsayı : 0,12
Bir mesleğe yönelik okul bitirmiş olan adaylara eklenen ek puan da kullanılan kaysayı : 0,06
My one regret in life is that I am not someone else.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben bu sene ygs we lys.ye katıldım we bi 2 yıllık ünw tuttu ancak ben meslk lisesi mezunu oldugum için gelcek sene sadece ygs.ye girmek istiyorum ygs puanım tercih yaptım we yerleştigim için diger sene ne kadar düşer?
(bu seneki ygspuanım:210 diploma:69,58 örnegin buna göre seneye puanım kaç olabilir)
yardımlarnız için teşekkür ederim
Breath - avatarı
Breath
Ziyaretçi
19 Ağustos 2010       Mesaj #7
Breath - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

arkadaşlar ben bu sene ygs we lys.ye katıldım we bi 2 yıllık ünw tuttu ancak ben meslk lisesi mezunu oldugum için gelcek sene sadece ygs.ye girmek istiyorum ygs puanım tercih yaptım we yerleştigim için diger sene ne kadar düşer?
(bu seneki ygspuanım:210 diploma:69,58 örnegin buna göre seneye puanım kaç olabilir)
yardımlarnız için teşekkür ederim

Puan düşüyor, böyle yanlış fikre kapılıp gitmeyeceginiz yerleri tercih etmeyin. Her durumda fakülteye yerleşip gitmezseniz seneye gayet iyi hazırlanmadan üniversite yolunu unutun. Gelecek yıl okul puanınızın yarısı kesilir. Kesinlikle kayıt yaptırmayacağınız yerleri tercih etmeyin. Yok yere puanın düşmesin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar ygs sınavına girip gitmeyecegimiz okula yercih yapmazsak okul puanı yarıya düser mi cevaplarınızı beklıyorum tesekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

oss puanina okul puani ekleme ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

okul öncesi ögretmenligini istiyorum.meslek liselerine gelen ek puanı okul puanımla kapatabilir miyim farkı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ygs sınavına okul puan veriyor mu ne zaman ekleniyor