Arama

Crysis oyununda yerçekimsiz bölüm nasıl geçilir, ne yapılmalıdır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Ocak 2015 Gösterim: 12.638 Cevap: 11
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar crysis oyununda yerçekimsiz bölümde bayağı ilerledim ama ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
yer cekimsiz bölümü nasıl geçerim yaaaa
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
yer cekimsiz bölümü nasıl geçerim yaaaa
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

crysis nasil gecilir ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

arkadaşlar 2.bölüm nasıl geçiliyo.
CRYSİS - avatarı
CRYSİS
Ziyaretçi
28 Eylül 2010       Mesaj #4
CRYSİS - avatarı
Ziyaretçi
yerçekimsiz yer de çıkmaya çalışıcaksın.Oraya girdiğin de buhar çıkan yer var ordan ilerleyeceksın......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar crysisın bu bölümünde herkes takılıyor bence bu bölümde o yaratıkların hepsini öldürdükten sonra bi çıkış yeri geliyo herhalde lütfen bilen mjs olarak yazsın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ama takılmıyorum en sevdiğim bölüm o bak şimdi bir mağraya giriyorsun orada bir kapı gibi birşey var oraya kadar gidiyorsun kapıdan geçip bir
büyük ortama geliyorsun.burada buhar makineleri açılıp yerçekimi kaybediyor.sende o arada buhar makinelerinden birisi bozuk oluyor sen arayıp bulursun.sonra o makineden girdikten sonra biraz ilerliyorsun ve bir akım seni geri itecek o akıma doğru gideceksin ve akımı yapan makineleri patlatıp devam edeceksin devam eddikten sonra bir odaya gireceksin ve orada uzaylılar olacak ve sen oaradan kaçmaya çalışacaksın.2 tane kule gibi birşey olacak ve ondanda güçlü bir akım olacak akımı yok etmek için yanındaki sarı makineleri yok edeceksin.ve yoluna devam edeceksin.devem eddikten sonra tünel gibi biryerden girip bir sayaçlı makinelerin yanında geleceksin.burada makineler sayaca bağlı sen bu sayaçları iyi bir zamanlamayla geçeceksin ve bir tane dar bir tünele gireceksin.ama soldakine.akım seni büyük bir odaya sürüklieyecek.bu odada büyük bir cam gibi kalkan var oradan uzaylılara bakacaksın.ve büyük bir uzaylı geçecek o arada arkanda büyük bir kapı olacak sen bu kapıyı geçip dahada büyük bir odaya gireceksin.aniden ortam kararıp sonra yeniden aydınlanacak ve senin etrafında bir sürü uzaylılar olacak.o odada 2 şer 2 şer makineler olacak onlar arasında çalışınca kürenin akımı seni dışarı çıkaracak ve bu bölüm burada bitecek.
diğer bölümdede seni iten kürenin akımı küreyi oluşturacak.artık kendin devam edeceksin.(bu arada prophet'te bu kürede bulunuyor ama giysisi çalışmıyor onu en kısa zamanda küreden çıkartman lazım.yeniden enerji toplaması için ateşin yanında bekle.) hadi kolay gelsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar mavi yerin icine girdikten sonra kalkanı aşmak için maksimum hız kullanın ve bir duvarınar arkasına saklanın ki hava akımı sizi geriye çekmesin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yahu asansörden cıkıyorum yaratıkları öldürüyorum mavi yere geldigimde o mavı yer yok oluyo karsıya gecıyo ordada uzaylı araç ı var uçak gibi onu halt etmem geekıyo galıba ama bır turlu gecemıyorum. yardım edın nasıl oluyo
Craxx - avatarı
Craxx
Ziyaretçi
22 Aralık 2013       Mesaj #9
Craxx - avatarı
Ziyaretçi
Arkadslar yer cekımının olmadığı yerde bende takıldım ama gectım orada donen ve ıcınde ateş gıbı olan cısımlerı kırın kırdıktan sonra sızı gerı atan o buhar makınesi duracak ordan gecın sonra her yer cekımsız bölümde bıraz bklyn kapılar cıkarsnz
oyuncu - avatarı
oyuncu
Ziyaretçi
22 Mart 2014       Mesaj #10
oyuncu - avatarı
Ziyaretçi
çok kolay propıtla sapykoyu dinle yeşil noktaya git ben bitirdim oynamayı bilmediğin oyunları oynama