Arama

Lazerle yapılan göz ameliyatlarının süresi ve fiyatı nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Ekim 2013 Gösterim: 51.250 Cevap: 21
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben tekirdagdan oglumun göz kapağı düşüklüğü var acaba lazerle olurmu fiyatı ne kadar
Sponsorlu Bağlantılar
karlidag - avatarı
karlidag
Ziyaretçi
24 Aralık 2010       Mesaj #12
karlidag - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar hayirli gunler benim gozumun biri 3.5 biride 5..uzagi gorememe sorunum var bana bilgi verebilirseniz yilbnasindan bir hafta sonra falan gelmeyi dusunuyorum kaca mal olur
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi akşamlar benim gözümün ikisinin kanalları tıkanık ameliyat diyorlar sigortamız var üçret alıyormusunuz yinede
aycakalkan - avatarı
aycakalkan
Ziyaretçi
6 Mart 2012       Mesaj #14
aycakalkan - avatarı
Ziyaretçi
lazerle ameliyat olmak istiyorum ama askeri lise sınavlarında bir sorun çıkartır mı?
OnlinePowerTime - avatarı
OnlinePowerTime
Ziyaretçi
6 Mart 2012       Mesaj #15
OnlinePowerTime - avatarı
Ziyaretçi
Lazer ile en fazla 20dk sürer ücreti 30.000TL ile 40.000TL arasında değişir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Lazer ameliyatları dünyagöz de sgk kapsamındaymış ameliyat olacaklar indirmden yararlanabilir Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba 8.50-9.50 miyopum ve astigmat da var. laserle numaralarımı sıfırlatma ihtimalim nedir? ve ameliyat ücreti ne kadar tutar?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben Malatya Özel Göz Dal Merkezi DR. Murat Uğuralp'te 2011 yılında oldum. Çok memnunum. Gözlerim 2 dereceydi. 15 Haziran 2011 t.de 1000 TL. ye oldum. Malatya ve çevresi için tavsiye ederim. Şuanki fiyat artmıştır. Ama gözlerimdem memnunum, çok şükür. Ramazan Erbey
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Gözlerin herbiri 5 dk. toplam 10 dk. işlem sürer, operasyon olduğu gün 2 saat kadar gözlerde ağrı ve yanma oldu, ama geçti. ertesi gün işe gidebilirsin. 15-20 gün güneş gözlüğü takacan, Dokturun tavsiye ettiği sürelerde göz damlaları var kullanılacak, daha sonra bir şey kullanılmıyor. Her ameliyat risklidir, ama sonucuna göre en iyi ameliyat diyebilirim. Çok korkulacak bir ameliyat değil.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm gözümünsağ 4.5 sol 6,5 lazer amelyatı olacağım amelyat fiyatını öğrenmek istiyorum,