Arama

Facebook'ta nasıl çevrimiçi olunur? - Sayfa 15

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Eylül 2012 Gösterim: 136.085 Cevap: 298
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2010       Mesaj #141
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benım sayfam da sohbet yok ıste eskıden wardı ama yok sımdı cewrım ıcı ol yazan yerde tarayıcıyı yukselt yazıor pek bılgım olmadıgı ıcın karısmadım bana yardım edın
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2010       Mesaj #142
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebookta sag alt köşede sohbet yazısı yok ve profil resmimin altındada yok ne yapmam gerekiyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2010       Mesaj #143
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha arkadaşlar bendede aynısı oluyor yaa ben nasıl arkilerimle konusayım ki çildırdııııııım
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
29 Eylül 2010       Mesaj #144
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

cevrım ıcı olamıorum Chat is only available on newer browsers bu yazı cıkıo ayrıca sohbet dıe bsy de ckmıo yardm edersenz sevnırm

Alıntı

facebook da kaç gündür çevrimiçi olamıyorum neden ????

Alıntı

çevrimiçi ol denen yerde yabancı birşey yazıyor nasıl düzelte bilirim

Alıntı

benım sayfam da sohbet yok ıste eskıden wardı ama yok sımdı cewrım ıcı ol yazan yerde tarayıcıyı yukselt yazıor pek bılgım olmadıgı ıcın karısmadım bana yardım edın

Alıntı

facebookta sag alt köşede sohbet yazısı yok ve profil resmimin altındada yok ne yapmam gerekiyor

Alıntı

yha arkadaşlar bendede aynısı oluyor yaa ben nasıl arkilerimle konusayım ki çildırdııııııım

Herhangi bir Facebook sayfasının sağ alt köşesindeki Sohbet menüsüne tıklayarak çevrimiçi olan arkadaşlarınızı görebilirsiniz. Çevrimiçi ve sohbet için müsait olan arkadaşlarınızın yanında yeşil bir nokta, bir süredir işlem yapmayan arkadaşlarınızın yanında ise yarım ay simgesi belirir. Profillerde ve sitenin başka herhangi bir yerinde, sohbet simgesine tıklamak, o kişiyle konuşma başlatır.

Sohbet mesajı göndermek için, mesajınızı yazıp klavyenizde "Enter" veya "Return" tuşuna basmanız yeterlidir.

Facebook Sohbet'i kullanarak yalnızca onaylanmış arkadaşlarınıza mesaj gönderebileceğinize lütfen dikkat edin.

Daha fazla bilgi için tıklayın.

Alıntı
The Unique adlı kullanıcıdan alıntı

Tarayıcınız ile alakalı yada internet bağlantınızdan kaynaklanan 1 durum olabilir değişik türde tarayıcılarla facebook'a giriş yapmay deneyiniz lütfen.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2010       Mesaj #145
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çevrim dışı oldum tekrar çevrm içi olamıyorum sohbet gözükmüyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2010       Mesaj #146
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkdşlr bndede olmuyoooo çevrm içi ol yazn yr bomboş hiç bşi yazmıyo onun yerine tarayıcıyı yukselt yazıyo napcm bn smdiiiiiiiii oooooooooooooooooofffffffffffffffffffffffff............. Msn Sad(((((
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
7 Ekim 2010       Mesaj #147
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

çevrim dışı oldum tekrar çevrm içi olamıyorum sohbet gözükmüyor

Alıntı

ya arkdşlr bndede olmuyoooo çevrm içi ol yazn yr bomboş hiç bşi yazmıyo onun yerine tarayıcıyı yukselt yazıyo napcm bn smdiiiiiiiii oooooooooooooooooofffffffffffffffffffffffff............. Msn Sad(((((

Alttaki mesajı inceleyin. Yine olmuyorsa tarayıcınızı değiştirin ( Firefox yerine Internet Explorer kullanmak gibi)

Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Herhangi bir Facebook sayfasının sağ alt köşesindeki Sohbet menüsüne tıklayarak çevrimiçi olan arkadaşlarınızı görebilirsiniz. Çevrimiçi ve sohbet için müsait olan arkadaşlarınızın yanında yeşil bir nokta, bir süredir işlem yapmayan arkadaşlarınızın yanında ise yarım ay simgesi belirir. Profillerde ve sitenin başka herhangi bir yerinde, sohbet simgesine tıklamak, o kişiyle konuşma başlatır.

Sohbet mesajı göndermek için, mesajınızı yazıp klavyenizde "Enter" veya "Return" tuşuna basmanız yeterlidir.

Facebook Sohbet'i kullanarak yalnızca onaylanmış arkadaşlarınıza mesaj gönderebileceğinize lütfen dikkat edin.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2010       Mesaj #148
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya onu anladık tarayıcı yükseltemiyorum ya biri aşamalı yazsınn allah aşkına ayrıba e-body diye siteden görülüo sohbet fakat bilgisayar kaldırmıo e-body tavsiye ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2010       Mesaj #149
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb bende faceden çevrimiçi olamıyorum tarayıcıyı yükselt diyor sohbet yerinde nasıl yapabilirim yardım ederseniz çok sevinirim...
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
12 Ekim 2010       Mesaj #150
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ya onu anladık tarayıcı yükseltemiyorum ya biri aşamalı yazsınn allah aşkına ayrıba e-body diye siteden görülüo sohbet fakat bilgisayar kaldırmıo e-body tavsiye ederim

Alıntı

mrb bende faceden çevrimiçi olamıyorum tarayıcıyı yükselt diyor sohbet yerinde nasıl yapabilirim yardım ederseniz çok sevinirim...

Alttaki mesajı inceleyin. Yine olmuyorsa tarayıcınızı değiştirin ( Firefox yerine Internet Explorer kullanmak gibi)