Arama

Bilgisayarla TV'ye bağlantı nasıl yapılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Ağustos 2012 Gösterim: 9.713 Cevap: 11
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayr tgv ye bağlanırmı nasıl olur televizyonun arkasında scart girişi ve normal anten girişi yardımcı olabilirmisiniz .hangi kablolar filan lazım fiyatı
EN İYİ CEVABI efsane38trtc verdi
TV kartı ve anten kablosu lazım..TV kartının yanında olması gereken CD yi almayı sakın unutmayın boşuna para vermiş olursunuz :)
Sponsorlu Bağlantılar
efsane38trtc - avatarı
efsane38trtc
Ziyaretçi
15 Eylül 2009       Mesaj #2
efsane38trtc - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
TV kartı ve anten kablosu lazım..TV kartının yanında olması gereken CD yi almayı sakın unutmayın boşuna para vermiş olursunuz Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ŞİMDİFAZLA ANLAMIYORUM S VİDEO FİLAN VARMIŞ BENİM EKRAN KARTINDA KSANIN ARKASIN BAKIYORUM VGA VE Bİ TANE DAHA VAR MAVİ BİDE Bİ KABLO VAR 4 TANE RENKLİ KABLONUN UCU MOUSE GİRİŞİNE BENZİYOR OLMASSA RESİM KOYUM RKRAN KARTIM NİVADA GT8500 512 MB
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben tv out buldum bide kablom var ucu mouse gibi girişi var 4 renk var ama mouse gibi ucu girer ama öbür kabloların ucu aşağıya doğru delik yani galiba dönüştürücü ne varmış
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İnternetiniz sınırsız ise tv kartına ve tv bağlantısına hiç gerek yok. (2Mbps önerim)

İnternet hızınız düşükse ve kotalıysa:

Tv kartını aldınız. televizyonda bulunan girişlermevcutturç aynı şekil takın. proğramını yükleyin va arattırın.

Yapamam diyorsanız çevrenizde anlayan biri mutlaka vardır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgiyarın arkasında tv out yazıyo ve dvout ve vga yazıyor ama vga mönitöre bağlı . ben bağlıyamazmıyım tv ye MÖNİTÖR BOZULUYO
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
TV OUT GİRİŞİ VAR http://img.donanimhaber.com/upfiles/476689/FF236FDF36C74DD7BEF9B4B6CB14B467.jpg BU KABLO İLEE TV YE BAĞLANIRMI CEVAP
DAHA SORULA - avatarı
DAHA SORULA
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #8
DAHA SORULA - avatarı
Ziyaretçi
ben pc yi v yebağlamak istiyorum .ama tv karım yok ama ekran karımda tv/out/dvı/out yazıyo yababilirmiyi nasıl hiç cevap alamıoyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar.Laptop umun usb girişleri bozuk bende 102 ekran bi lcd war bilgisayarımı ona bağlayıp televizyondaki usb girişine mouse taksam işimş görebilirmiyim acil ?????
Amras_Elanesse - avatarı
Amras_Elanesse
Ziyaretçi
29 Ocak 2012       Mesaj #10
Amras_Elanesse - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar ; Televizyonun arkasında Renkleri sarı kırmızı beyaz olmak üzere 3 jack giriş yeri bulunmakta, bunların birinde R birinde L sonuncusunda ise kare bir işaret var.
Bu girişler dışında birde geniş scart girişi bulunmakta ( uydu veya vcd taktığımız giriş) Televizyonumuz tüplü seg marka ( SIFIR AYARINDA SEG 72 EKRAN CİHAN TİCARET - SEG Tüplü TV (CRT) sahibinden.com'da ) bu modelden acaba bilgisayarı televizyona bağlayıp kullanmak mümkünmü?
Bilgisayarımda erkek vga girişi mevcut! Yardımcı olursanız sevinirim.

---------- Mesaj tarihi 16:29 ---------- Önceki mesaj tarihi 16:19 ----------

Güncel