Arama

Başka bilgisayardan MSN'e eklediğim kişiler kendi bilgisayarımda neden gözükmüyor?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Şubat 2010 Gösterim: 5.325 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 tane bilgisayar kullanıyorum. bugün önceden hiç olmayan bişeyle karşılaştım. laptoptan msnime eklediğim kişilerle laptoptan rahat rahat görüşeibliyorum sorun çıkmıyor. ama msnime diğer bilgisayardan girince laptoptan eklediğim kişiler silinmiş olarak çıkıyor ve tekrar eklenmiyor. karşıdaki beni msninde görebiliyorken ben onu göremiyorum o bana bişey yazdığında ancak ben ona bişeyler yazabiliyorum. bu neden kaynaklanıyor olabilir
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
MSN E EKLEDİĞİM KİŞİLER BENİ GÖRÜYOR BEN ONLARI NEDEN ÇEVRİM İÇİ GÖREMİYORUM?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
diğer bilgisayarımdan ekleidğmi kişiler kendi bilgisayarımda silinmiş olarak gözüküyor ve eklenmiyor. karşıdaki beni görebilip bişeyler yazabilirken ben onu göremiyorum. ama diğer bilgisayarımda normal bi şekilde görüşebiliyoruz. neden olmuş oalbilir?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
MSN E EKLEDİĞİM KİŞİLER BENİ GÖRÜYOR BEN ONLARI NEDEN ÇEVRİM İÇİ GÖREMİYORUM?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede var msn yeni sürüm yükledim ve bu sorunla karşılaştım.nasıl düzeltebilirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ayynen bendede böle oluo baska bilgisayarda gözüküyor bu bilgisayarda gözükmüyor o bana birsey yazıyor ben onu ekleyince hemmen siliniyor gene ne iş anlamadım lütfn bilen birei cevap wersn YENÜ SÜRÜM MSN Yİ YÜKLEDİGİMDEN BERİDİR BÖLE:d