Arama

'266 sıra sayısı msi.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı' nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Mayıs 2012 Gösterim: 65.704 Cevap: 80
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn nemi açamıyorum bu yükselt diyor tamam dedigimdede bu yazı cıkıyor lütfen acil yardım edinMsn Sad
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
bilgisayarım c: program files / msn messenger logosu ustunde(msn.exe) sağ tıkladım ama uyumluluk diye bişi yok windows 95 yazan yerı windows 2000 de yazamıyorum napmalıyım simdi ? yardım edin lütfen msnimi acmam lazım cook önemli

Sponsorlu Bağlantılar
benim bilgisayarda xp ve öle bi secenek yok nasıl acabilirim simdi msnimi nerden cıktı bu yükseltme olayı ya

sağ tılayp özellklere girnce uyumluluk var ordan yapn bende yapmkda bi işe yarmıor ama belki szde yarar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede var sabahtan beri delircem ya yükselt diyorum 266 sıra sayısı msi.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamıyor diyor hiçbişekil yüklenmiyo neden msnlerimizi acmayoruz ya ben yükseltmek falan istemiyorum yeterki acabiliyim yardım cookk önemli msnimi acmam lazım benimMsn SadMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #3
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

msn nemi açamıyorum bu yükselt diyor tamam dedigimdede bu yazı cıkıyor lütfen acil yardım edinMsn Sad

Alıntı

aynı sorun bendede var sabahtan beri delircem ya yükselt diyorum 266 sıra sayısı msi.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamıyor diyor hiçbişekil yüklenmiyo neden msnlerimizi acmayoruz ya ben yükseltmek falan istemiyorum yeterki acabiliyim yardım cookk önemli msnimi acmam lazım benimMsn SadMsn Sad

Yükseltme yerine bunu deniyebilirsiniz.
Alıntı
euphrates adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayarım c: program files / msn messenger logosu ustunde(msn.exe) sağ tıklayıp uyumluluk diyip windows 95 yazan yerı windows 2000 yapınca tekrar msngr onarılıyor dıyıcek ve tekrar açılıcak ve sorun ortadan kalkıcak !

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ama windows 2000 se bnm xp ve seçenklerde xp yok şmdi ne yapmalym
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben windows 2000 de yapsm bi işe yaramıyor yne aynıMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
bilgisayarım c: program files / msn messenger logosu ustunde(msn.exe) sağ tıkladım ama uyumluluk diye bişi yok windows 95 yazan yerı windows 2000 de yazamıyorum napmalıyım simdi ? yardım edin lütfen msnimi acmam lazım cook önemli

benim bilgisayarda xp ve öle bi secenek yok nasıl acabilirim simdi msnimi nerden cıktı bu yükseltme olayı ya

sağ tılayp özellklere girnce uyumluluk var ordan yapn bende yapmkda bi işe yarmıor ama belki szde yarar
Son düzenleyen Misafir; 16 Eylül 2009 18:20 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
AYNI SORUN BENDE DE VAR MALESEF Kİ AÇAMIYORUM MSN İMİ SON SÜRÜME DE YÜKSELTEMİYORUM BAŞKA SÜRÜMLERİ DE DENEDİM HİÇ BİRİ OLMUYOR AYNI HATAYI VERİYOR 266 MSİ.DLL HATASI
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nedenn yaa msni yükseltmemizmi gerekiyorr ben eski msnimi acmak istiyorum arkadaslar benim bilg. kabul etmiyo son sürümü ama eskisinide acamıyom delircem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

nedenn yaa msni yükseltmemizmi gerekiyorr ben eski msnimi acmak istiyorum arkadaslar benim bilg. kabul etmiyo son sürümü ama eskisinide acamıyom delircem

>>>> Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili

inceleyiniz.Uyumluluk seçeneğinizi 2000 yapınız.
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #10
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

euphrates adlı kullanıcıdan alıntı viewpost bilgisayarım c: program files / msn messenger logosu ustunde(msn.exe) sağ tıklayıp uyumluluk diyip windows 95 yazan yerı windows 2000 yapınca tekrar msngr onarılıyor dıyıcek ve tekrar açılıcak ve sorun ortadan kalkıcak

Bu işlemi uygulayarak yükseltme yapmadan eski MSN'i kullanabilirsiniz.