Arama

Yurtdışından okul temsilcilerinin katıldığı fuarın adı nedir, yeri nerededir?

Güncelleme: 6 Mart 2012 Gösterim: 1.578 Cevap: 3
nevermind - avatarı
nevermind
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #1
nevermind - avatarı
Ziyaretçi
Bir fuar varmış eğitim fuarı yurt dışından okullar geliyormuş bilen biri varmı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
nevermind adlı kullanıcıdan alıntı

Bir fuar varmış eğitim fuarı yurt dışından okullar geliyormuş bilen biri varmı

linke tıklayınız umarım budur>>>tıklayınız (IEFT)
Sponsorlu Bağlantılar
Justis - avatarı
Justis
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #3
Justis - avatarı
Ziyaretçi
Educaturk Yurtdışı Eğitim Fuarı’ndan söz ediyorsun anladığım kadarıyla. Ankara, İzmir ve İstanbul’da düzenlenecekmiş fuar.
Bildiğim kadarıyla önümüzdeki ekim ayında Educaturk Yurtdışı Eğitim Fuarları var: 12 Ekim Ankara Sheraton, 14 Ekim İzmir Hilton ve 16 – 17 Ekim İstanbul Askeri Müze’de düzenlenecek.

Valla Educaturk yıllardır eğitim fuarları düzenliyor ve şu ana kadar hiçbir fuarına katılım için ücretli bilet satışı yapmadı. Öğrendiğim kadarıyla bu fuarlara da katılım ücretsiz ve üstelik herkesin katılımına açık. Amerika’dan Güney Kore’ye, Kanada’dan İngiltere’ye, Avustralya’dan Almanya’ya dünyanın dört bir yanından gelen yüzlerce üniversite birinci ağızdan bilgi verecekmiş. Ayrıca hemen kayıt yaptırmak, burs ve indirimlerden yararlanmak da mümkün.
Ayrıca, Eğitim Fuarı, Educaturk Eğitim Fuarları, Yurtdışı Eğitim Fuarı, Yurtdışı adresinden online olarak davetiye alabilirsiniz. Üstelik katılımcı üniversiteler ve diğer bilgileri de aynı adresten alabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Türkiye'de yapılmakta olan en kapsamlı "Yurt Dışı Eğitim Fuarı" organizasyonu olma özelliğini taşıyan International Education Fairs of Turkey (IEFT), 25 farklı ülkeden alanında uzman pek çok üniversite ve kolejin katılımıyla 15 Mart'ta Konya'da başlıyor. Fuar içeriği ve Eğitim programı hakkında bilgi almak için aşağıdaki linki tılayın...

Ayrıntılı bilgi için IEFT - Türkiye'nin En Büyük Yurtdışı Eğitim Fuarı

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları 15 Mart'ta Konya'da başlayacaktır. 7 ildeki fuarlara yaklaşık 25 bin civarında ziyaretçi katılmaktadır. Yoğun geçen fuarlara daha rahat giriş yapabilmek ve standları ziyaret edebilmek için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz ve online davetiye numaranızı fuar günü yanınızda getiriniz.

Fuarlara katılan herkese Genel İngilizce, Toefl IBT, IELTS seviye tespit sınavlarına girmeye hakkı, 1 hafta ücretsiz dil eğitimi, seminerlere katılım hakkı sağlanmaktadır.

Ücretsiz katılım hakkı ve diğer avantajları için IEFT - Türkiye'nin En Büyük Yurtdışı Eğitim Fuarı tıklayın...

Süre kısıtlı ve başvuru sayısı bir hayli fazla. Başvurunuzun kabul edilmesi için elinizi çabuk tutun...