Arama

Msn 8.5 güncellemeyi gerektirir mi?

Güncelleme: 17 Eylül 2009 Gösterim: 1.237 Cevap: 3
alican-52 - avatarı
alican-52
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #1
alican-52 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu live msgr son sürüm hiç hoşuma gitmiyo ben 8.5 i yüklesem oda güncellenmeden kullanamazsınız deyip bu sürümü kullanmak zorunda bırakır mı beni ona göre kaldıracağım o da böyle yapacaksa hiç uğraşmayayım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
alican-52 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bu live msgr son sürüm hiç hoşuma gitmiyo ben 8.5 i yüklesem oda güncellenmeden kullanamazsınız deyip bu sürümü kullanmak zorunda bırakır mı beni ona göre kaldıracağım o da böyle yapacaksa hiç uğraşmayayım

sanırım yeni sürümü istemiyorsunuz.aşağıdaki yöntemi uygulayınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Aşağıdaki çözüm yolunu izleyerek sürüm değiştirmek zorunda kalmadan MSN açabilirsiniz.
C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz.

alican-52 - avatarı
alican-52
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #3
alican-52 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
_KleopatrA_ adlı kullanıcıdan alıntı

sanırım yeni sürümü istemiyorsunuz.aşağıdaki yöntemi uygulayınız.

Aşağıdaki çözüm yolunu izleyerek sürüm değiştirmek zorunda kalmadan MSN açabilirsiniz.
C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz.

ama bir kere güncellemeyi yapmış bulundum şimdi dediğini yaptım ama tabiki gene yeni sürümle açıyo kaldırmalı mıyım hepsini ne yapmalaıyım sizce
alican-52 - avatarı
alican-52
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #4
alican-52 - avatarı
Ziyaretçi
ben dediklerini yaptım ancak tabiki yeni sürüm kendiliğinden değişmediği için (ben güncellemeyi yapmıştım) yeni msgr dan açtı şimdi kaldırmalımıyım önce ne yapmalıyım sizce