Arama

Format atamıyor ve MSN açamıyorum yardım edebilir misiniz?

Güncelleme: 18 Eylül 2009 Gösterim: 2.494 Cevap: 4
Canimsinsen - avatarı
Canimsinsen
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #1
Canimsinsen - avatarı
Ziyaretçi
yardımcı olurmusunuz bayan oldugum icin bilgisayardan pek anlamıyorum yardımcı olun ltf, benim bilgisayar sorunlu , ben size şöyle anlatayım daha önce format atılırken ben yarıda kestim yani yaklaşık 34 dk kalmıştı daha sonralarda format atmayı denedim aynı cd ile ama benim kestigim yerde kaldı hep yani 34 dk kala kaldı.. şimdi başka cd lerde deniyorum ama yine 34 dk da kalıyo.. yeni anlıcanız format atamıyorum, o dakikada kalınca birden ekran bozuluyo biraz duruyo sonra pc kendini tekrar başlatıyo ve format atılmamış bi şekilde.. ama format atmak istiyorum cünkü pc cok yavas birde sahte yazılım falan cıkıyo bu aralar benim pc de, birde bu msn yeni sürüm bilgisayara yükleyemiyorum ve eskiside kullanılmıyo ama bi yol varmıs onu denedim uyumluluktan 2000 yapınca oldu ama güvenilirmi onu bilmiyorum .. yeni sürümü istiyorum ama olmuyor Msn Sad

Sponsorlu Bağlantılar
biraz uzun yazdım ama ltf okuyun yardımcı olun bana , cvp bekliyorum şimdiden tşkler...

fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Canimsinsen adlı kullanıcıdan alıntı

yardımcı olurmusunuz bayan oldugum icin bilgisayardan pek anlamıyorum yardımcı olun ltf, benim bilgisayar sorunlu , ben size şöyle anlatayım daha önce format atılırken ben yarıda kestim yani yaklaşık 34 dk kalmıştı daha sonralarda format atmayı denedim aynı cd ile ama benim kestigim yerde kaldı hep yani 34 dk kala kaldı.. şimdi başka cd lerde deniyorum ama yine 34 dk da kalıyo.. yeni anlıcanız format atamıyorum, o dakikada kalınca birden ekran bozuluyo biraz duruyo sonra pc kendini tekrar başlatıyo ve format atılmamış bi şekilde.. ama format atmak istiyorum cünkü pc cok yavas birde sahte yazılım falan cıkıyo bu aralar benim pc de, birde bu msn yeni sürüm bilgisayara yükleyemiyorum ve eskiside kullanılmıyo ama bi yol varmıs onu denedim uyumluluktan 2000 yapınca oldu ama güvenilirmi onu bilmiyorum .. yeni sürümü istiyorum ama olmuyor Msn Sad

Sponsorlu Bağlantılar
biraz uzun yazdım ama ltf okuyun yardımcı olun bana , cvp bekliyorum şimdiden tşkler...

Aşağıdaki çözüm yolunu izleyerek sürüm değiştirmek zorunda kalmadan MSN açabilirsiniz.
C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz.

Ancak format hakkında bir bilgim yok sadece şunu diyebilirim
Alıntı

Cd siz format atmak için bir kaç yol vardır.
1. Partion magic programı ile format atabilirsiniz
yada hardiskinizi başka bir makina bağlayarak format atabilirsiniz.
yada windows kurulumunu d ye kopyalarsınız açılış disketiyle bilgisayarı başlatıp d deki kurulum dosyalarıyla format atarsınız.

Canimsinsen - avatarı
Canimsinsen
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #3
Canimsinsen - avatarı
Ziyaretçi
o dediginiz format şekillerini bilmiyorum , birde son sürümü neden yükleyemiyorum ?
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #4
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Canimsinsen adlı kullanıcıdan alıntı

o dediginiz format şekillerini bilmiyorum , birde son sürümü neden yükleyemiyorum ?

https://www.msxlabs.org/forum/neutralizer-says/233750-zorunlu-wlm-2009-guncellemesi.html

Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili
linkleri inceleyiniz.
Canimsinsen - avatarı
Canimsinsen
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #5
Canimsinsen - avatarı
Ziyaretçi
o linkleri dünden bu yana hep inceledim , indirmedigim şey kalmadı ama olmuyo nafilee ... Offf