Arama

Kaş deldirmenin zararı var mıdır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Nisan 2012 Gösterim: 18.189 Cevap: 9
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kaş Deldirmenin zararı var mıdır?
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

- Piercing'in Olası Tehlikeleri

Sponsorlu Bağlantılar
Piercing takma işlemini aynen tattoo (dövme) de olduğu gibi uzman olmayan kişiler yapmamalıdır. Yapıldığı takdirde büyük riskler ortaya çıkabilir. Örneğin kulak kıkırdağı iltihaplanır, kaş-kulak gibi bölgelerdeki sinirler bölünebilir, vücudun çeşitli yerlerindeşişlikler oluşabilir.
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
20 Eylül 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

- Piercing'in Olası Tehlikeleri

Sponsorlu Bağlantılar
Piercing takma işlemini aynen tattoo (dövme) de olduğu gibi uzman olmayan kişiler yapmamalıdır. Yapıldığı takdirde büyük riskler ortaya çıkabilir. Örneğin kulak kıkırdağı iltihaplanır, kaş-kulak gibi bölgelerdeki sinirler bölünebilir, vücudun çeşitli yerlerindeşişlikler oluşabilir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kulak deldirmeyle ilgili kötü şeyler duyan varsa anlatsın lütfen.
merwwe - avatarı
merwwe
Ziyaretçi
16 Temmuz 2010       Mesaj #4
merwwe - avatarı
Ziyaretçi
1 yıldır kaşım delik ( piercing ) hiç bi sorun yok ama yaptırdığın yere bağlı tabi
Son düzenleyen KaNKaWaReZ; 16 Temmuz 2010 22:42 Sebep: Türkçe Yazım Hatası Düzeltildi..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim arkadaşımın her yerinde var nerdeyse .q kaşını deldirmişti 1 yıl oldu kapandı ama nokta kadar iz bile yok . ama gerçktn yaptrdğn yere bağlı .d
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bende piercing istiyorum ama zararlarından korkuyorum kaş piercing için baş ağrısı yapıyor diyorlar napıcagımı şaşırdım açıkçası :/
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar hiç korkmaya 1 yıLdır kaşım deLik (piercing) ama hiç bi probLem veya sorun oLmadı sadece deldirrkn biraz acı duyabLrsnz oda 3-4 saniyeLik bişey...d
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kaşımı deldirdim 1 aydır ve çok memnunum hiç bi sorun yok Msn Happy) baş ağrısı yok sadece ailemden dolayı arada bi çıkarttıgım için 2 saat takmasam hemen kapanıyor bu yüzden biraz sıkıntılı ama zamanla gecer
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bir aydır kaşım delik Arada bi başım ağrıyo ama oda kaşımdn olan bıse oldğunu sanmıyorm gözlerım bozuk gözluk kullanmıyorm Ondan süreklide olan bişe deil gayette normal deldırırkende hiç acı cekmedım Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende kasım aynda kaşımı deldirmiştim sonra dışardan çok tepki aldım ve çıkartım hiç iz kalmadı 1 hafta önce tekrar istedim ve aynı yeri tekrar deldirdim bi sorun yok şimdilik sadece kaşıntı oluyor birazcık oda hiçbişeyy çok tarz duruyorr Msn Happy