Arama

Kendi doğum günüm için farklı ne gibi etkinlik yapabilirim?

Güncelleme: 10 Kasım 2012 Gösterim: 13.611 Cevap: 8
EgeliAnil - avatarı
EgeliAnil
Ziyaretçi
2 Ekim 2009       Mesaj #1
EgeliAnil - avatarı
Ziyaretçi
Dogum Günüme Çok Az Bir Zaman Kaldı Çogu Sene Dogum Günümü Kutlamam Bile Ama Bu Sene Bir Başka 18'İme Giriyorum Msn Happy Bir Video Yapmak İstiyorum. Arkadaşlarımla Paylaşabilecegim İçerisinde Güzel Müzik Olan Benim Resimlerimin Bulundugu Bir Video Ve Bunu Arkadaşlarımla Paylaşıcam Nasıl Yapabilirim Yardımcı Olur Musunuz ?
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
2 Ekim 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
EgeliAnil adlı kullanıcıdan alıntı

Dogum Günüme Çok Az Bir Zaman Kaldı Çogu Sene Dogum Günümü Kutlamam Bile Ama Bu Sene Bir Başka 18'İme Giriyorum Msn Happy Bir Video Yapmak İstiyorum. Arkadaşlarımla Paylaşabilecegim İçerisinde Güzel Müzik Olan Benim Resimlerimin Bulundugu Bir Video Ve Bunu Arkadaşlarımla Paylaşıcam Nasıl Yapabilirim Yardımcı Olur Musunuz ?

Mesela en yakın arakadaşın o videoyu senin için yapabilir.Sokakta tanımadığı insanları durdurup, seni çok iyi tanıyorlarmış gibi senin hakkında espirili şaka yollu konuşmaları kaydedebilirler.Doğum gününde de o videoyu izleyip eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.
İstediğinden farklı bir düşüncemi paylaştım, Bu arada yeni yaşın hayırlı olsun, Doğum günün şimdiden kutlu olsunMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
EgeliAnil - avatarı
EgeliAnil
Ziyaretçi
2 Ekim 2009       Mesaj #3
EgeliAnil - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı

Mesela en yakın arakadaşın o videoyu senin için yapabilir.Sokakta tanımadığı insanları durdurup, seni çok iyi tanıyorlarmış gibi senin hakkında espirili şaka yollu konuşmaları kaydedebilirler.Doğum gününde de o videoyu izleyip eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.
İstediğinden farklı bir düşüncemi paylaştım, Bu arada yeni yaşın hayırlı olsun, Doğum günün şimdiden kutlu olsunMsn Happy

Dogum Günümü İlk Kutlayan Sensin Gerçi Daha Var Ama Olsun Yinede Çok Saol Msn Happy Bakalım ArkadaşımlA bİR kONUSAYIM oNUNDA dÜŞÜNCESİNİ Alayım Dedigin Gibi Yapsak Baya Eglenceli Ve Bir O Kadar Hafızalardan Silinmeyecek Bir Anıya Benziyor Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yarın doğum günüm var nasıl müzik dinliyeceğimizi bilmiorum ben pop istiyorun bana yardımcı olursanız sevinirim lütfen biraz çabuk olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şarkılar çalıp oynayabilirsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 gün sonra 20 yaşıma giriyorum hiç doğm gnümü ktlamadm çnkü 5 yıl önce doğm gnümde terkedildim her yıl onun yasını tutuyorum sizce bu yıl napmalıyım?
Lebron James - avatarı
Lebron James
Ziyaretçi
18 Temmuz 2012       Mesaj #8
Lebron James - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

2 gün sonra 20 yaşıma giriyorum hiç doğm gnümü ktlamadm çnkü 5 yıl önce doğm gnümde terkedildim her yıl onun yasını tutuyorum sizce bu yıl napmalıyım?

Eğer arkadaş çevren varsa. Bir havuzu 1 günlük kirala ve arkadaşlarınla havuz partisi yap. Msn Wink

havuz bariyeri
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1 ay sonra doğum günüm 13 e giriyorum ama müzik yok bilgisayarlı odaya 5 kişi anca sığar televizyonda da istediğim şarkılar çalmıyor ne yapmalıyım?